کدخبر: ۱۶۸۴۶

آیت الله کریمی جهرمی: زندگی بسیاری از مردم با سختی می گذرد

آیت الله کریمی جهرمی وجود گرانی و مشکلات در جامعه را متذکر شد و افزود: با تمام تلاش هایی که می شود اما آنچه مشخص است اینکه زندگی بسیاری از مردم با سختی می گذرد و مردم در تامین نیازهای اولیه خود درمانده شده‌اند.

آیت الله کریمی جهرمی: زندگی بسیاری از مردم با سختی می گذرد

به گزارش 24 آنلاین، آیت الله کریمی جهرمی در دیدار آقای محمدباقر قالیباف ضمن تقدیر از تلاش های رئیس مجلس شورای اسلامی در طول دوران مسئولیت، نیت خالص را سبب ماندگاری اقدامات و خدمات افراد دانسته و گفت: بکوشیم در هر مسئولیتی که داریم نیتمان را خالص کنیم و خدا را در هر حال ناظر خود بدانیم اگر اینگونه شد نوع خدمت به مردم و نحوه ی انجام آن بهتر و در نتیجه اثر آن نیز ماندگار خواهد بود.

وی مملکت را مملکت امام زمان دانست و گفت: صاحب این مملکت و صاحب این مردم امام زمان ارواحنافداه هستند پس خدمات شما در منظر آن امام مهربان است و اگر خدمتی به این مردم که فرزندان ایشان هستند انجام دهید دل آن حضرت را شاد کرده اید.

وی وجود گرانی و مشکلات در جامعه را متذکر شد و افزود: با تمام تلاش هایی که می شود اما آنچه مشخص است اینکه زندگی بسیاری از مردم با سختی می گذرد و مردم در تامین نیازهای اولیه خود درمانده شده اند پذیرش همین مطلب و داشتن صداقت در گفتار با مردم سبب آرامش روحی و جلب توجه مردم به مسئولان می شود. که در نهایت همه ی این ها به نفع اسلام خواهد بود.

آیت الله العظمی کریمی جهرمی در پایان این دیدار برای دکتر قالیباف در مسیر خدمت به مردم دعا کردند.

در ابتدای دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت موضوع انتخابات و مشارکت مردم، گفت: کشور دارای دارایی های فراوان می باشد و انتخاب مدیر قوی در انتخابات پیش رو باعث کم شدن مشکلات اقتصادی و ایجاد رفاه در زندگی خواهد بود.

منبع: شفقنا
کدخبر: ۱۶۸۴۶
ارسال نظر