کدخبر: ۱۷۱۳۴

مشارکت ۲۵ درصدی مردم در انتخابت ریاست جمهوری در قم

استاندار قم گفت: میزان مشارکت مردم در استان قم باید در مقایسه با سایر استان‌ها متفاوت باشد چرا که نگاه دشمنان به این شهر است و قم پایگاه انقلاب اسلامی بوده و همچنان نیز هست.

مشارکت ۲۵ درصدی مردم در انتخابت ریاست جمهوری در قم

به گزارش 24 آ«لاین، سید محمد آقامیری اظهار کرد: بیش از ۲۵ درصد از مردم قم در انتخابات شرکت کردند و در حال حاضر قم رتبه سوم را در کشور دارد.

استاندار قم گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال گذشته تا ساعت ۱۲ تمدید شد تا مردم بتوانند بیشتر شرکت کنند و ما در خواست داریم که مردم رأی ریزی خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند و همین ساعت‌ها که گرمای هوا کمتر است و شعبه‌های اخذ رأی نیز خلوت تر است به پای صندوق‌های رأی بیایند و در انتخابات شرکت کنند.

آقامیری افزود: میزان مشارکت مردم در صحنه انتخابات بسیار مهم است و از مردم قم تقاضا داریم که پای صندوق‌های رأی بیایند و در این انتخابات شرکت کنند.

وی با بیان اینکه در بین کاندیداها سلایق مختلف وجود دارد افزود: همه افراد با سلایق مختلف می‌توانند با حضور در انتخابات ریاست جمهوری به کاندیدای خود رأی دهند.

استاندار قم اضافه کرد: میزان مشارکت مردم در استان قم باید در مقایسه با سایر استان‌ها متفاوت باشد چرا که نگاه دشمنان به این شهر است و قم پایگاه انقلاب اسلامی بوده و همچنان نیز هست.

وی گفت: باید فضا را به سمتی ببریم که میزان نرخ مشارکت در استان قم که در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند سال گذشته در جایگاه اول بوده در این انتخابات نیز این جایگاه حفظ شود.

گفتنی است، این خبر در ساعت 16:16 دقیقه مخابره شده است.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۷۱۳۴
ارسال نظر