کدخبر: ۱۷۵۶۳

محسنی اژه‌ای: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی فضای مجازی است

رئیس قوه قضائیه با حضور پای صندوق‌های رای با اشاره به اهمیت وظایف رئیس جمهور گفت: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی فضای مجازی است و اگر امروز کسانی نسبت به جنبه‌های فرصتی و تهدیدی فضای مجازی نقطه‌نظر دارند، رئیس‌جمهور به عنوان رئیس شورای عالی فضای مجازی می‌تواند منشأ اثر باشد.

محسنی اژه‌ای: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی فضای مجازی است

به گزارش 24 آنلاین، غلامحسین محسنی اژه‌ای با اشاره وظایف رئیس جمهور اهار کرد: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی فضای مجازی است و اگر امروز کسانی نسبت به جنبه‌های فرصتی و تهدیدی فضای مجازی نقطه‌نظر دارند، رئیس‌جمهور به عنوان رئیس شورای عالی فضای مجازی می‌تواند منشأ اثر باشد.

رئیس قوه قضائیه بیان کرد: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز است از همین رو اگر کسانی نسبت به مسائل فرهنگی کشور نقطه نظراتی دارند و درصدد اصلاح و اعتلای آن هستند اینجا نیز رئیس‌جمهور می‌تواند مؤثر و نافع باشد.

او گفت: رئیس‌جمهور رئیس شورای عالی هماهنگی اقتصادی نیز است، از همین‌رو اگر مردم نسبت به رفع مسائل و مشکلات اقتصادی کشور دغدغه‌مند هستند، ضروری است مشارکتی گسترده به هم رسانند؛ بدون تردید برای رفع مشکلات کشور در حوزه اقتصادی با توجه به محدودیت‌هایی که با آنها مواجه هستیم، رئیس‌جمهور می‌تواند منشأ اثر باشد.

وی بیان کرد: رئیس‌جمهور مسئول اجرای قانون اساسی نیز است، رئیس‌جمهور می‌تواند در اجرای همه مفاد و اصول قانون اساسی از جمله فصل مربوط به حقوق مردم، اقدامات موثری را ترتیب دهد.

کدخبر: ۱۷۵۶۳
ارسال نظر