کدخبر: ۲۸۲

محمود کریمی هم از کارشناس صداوسیما شاکی شد

مداح معروف گفت: حزب اللهی یعنی کسی که رضای خدا را در نظر می گیرد و در جهت خدمت به بندگان خدا تلاش می کند.

محمود کریمی هم از کارشناس صداوسیما شاکی شد

به گزارش پایگاه خبری 24، محمود کریمی مداح معروف در برنامه تلویزیونی به افق فلسطین در واکنش به اظهارات اخیر منصوره معصومی اصل، یکی از کارشناسان زن صدا و سیما که خطاب به مسئولان شبکه افق گفته بود: چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون دعوت می‌کنید؟ این مملکت مال حزب اللهی‌هاست، گفت: اول باید تعریف کامل و جامعی از حزب اللهی ها و انقلابیون داشته باشیم.

وی گفت: برخلاف نگرش برخی ها که فکر می کنند حزب اللهی یا انقلابی کسی است که باید ریش بلند یا جای مهر روی پیشانی داشه باشد و یقه اش بسته و تسبیح دستش باشد و هر کس نقد کند به طرفش حمله کند، این حزب اللهی نیست. حزب اللهی کسی است که رضای خدا را در کارش در نظر می گیرد.

وقیحانه در صداوسیما برای اکثریت مردم ایران رجزخوانی می کنند /ایران برای همه ایرانیان است نه فقط حزب اللهی ها /واکنش ها به اظهارات کارشناس صداوسیما

کریمی خاطرنشان کرد: اگر تعریف آنها از حزب اللهی چنین شخصی با این شرایط باشد نه من حزب اللهی نیستم. حزب اللهی یعنی کسی که رضای خدا را در نظر می گیرد و در جهت خدمت به بندگان خدا تلاش می کند. انقلابی هم به همان شرایط است. انقلابی کسی است که به سوی خوبی منقلب می شود.

منبع: خبر آنلاین
کدخبر: ۲۸۲
ارسال نظر