کدخبر: ۳۱۷

پناهیان: اگر دموکراسی با مدیریت ولی فقیه نباشد، نتیجه‌ای جز وحشی‌گری نخواهد داشت

استاد حوزه علمیه گفت: دولت جعلی اسرائیل نماینده یک تفکر در خاورمیانه است، یکی دیگر از نتایج لیبرال دموکراسی داعش است چراکه نحوه مدیریت افکار عمومی براساس قواعد لیبرال است. تمام این موارد در قرآن کریم یاد شده است، اگر دموکراسی با مدیریت ولی فقیه نباشد، نتیجه‌ای جز وحشی‌گری نخواهد داشت.

پناهیان: اگر دموکراسی با مدیریت ولی فقیه نباشد، نتیجه‌ای جز وحشی‌گری نخواهد داشت

به گزارش پایگاه خبری 24، علیرضا پناهیان، استاد حوزه علمیه در نشست صهیونیزم اشتباه لیبرال دموکراسی با موضوع تحلیل و بررسی تحولات اخیر در سرزمین‌های اشغالی که در سالن جلسات دانشگاه معارف اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: نباید از واقعیت‌های زمانی خود فاصله گیریم چراکه در این دچار انحراف و گمراهی می‌شویم و واقعیت امروز جهان ظلم رژیم صهیونیستی و مظلوم بودن مردم غزه است.

بخش‌هایی از اظهارات پناهیان را در ادامه می خوانید:

  • امروز باید اعلام کنیم که صهیونیست از نتایج لیبرال دموکراسی است، نتیجه لیبرال دموکراسی اتفاقاتی است که در غزه رقم می‌خورد و ما باید با این الگو آینده لیبرال دموکراسی را به دنیا نشان دهیم.
  • دولت جعلی اسرائیل نماینده یک تفکر در خاورمیانه است، یکی دیگر از نتایج لیبرال دموکراسی داعش است چراکه نحوه مدیریت افکار عمومی براساس قواعد لیبرال است.
  • تمام این موارد در قرآن کریم یاد شده است، اگر دموکراسی با مدیریت ولی فقیه نباشد، نتیجه‌ای جز وحشی‌گری نخواهد داشت.
  • تمدنی که بر هوای نفس مبتنی باشد به وحشی‌گری منجر خواهد شد، لازم است در این زمینه شاهد تهیه مقالات متعدد باشیم و کارهای علمی هم جدی گرفته شود.
  • باید نسبت به موضوع لیبرال دموکراسی تبیین صورت گیرد،  باید به دنیا اثبات کنیم که این رویکرد و طرز فکر به چه عاقبتی خواهد رسید.
منبع: فارس
کدخبر: ۳۱۷
ارسال نظر