کدخبر: ۳۵۳
متکی:

اگر از مردم عادی و حتی خواص تهرانی بخواهیم نام ۵ نماینده مجلس را بگویند، نمی‌توانند!

یک عضو شورای وحدت اصولگرایان گفت: اگر از مردم عادی و حتی بعضاً خواص جامعه در تهران بخواهیم نام پنج نفر از نمایندگان پایتخت را بگویند نمی‌توانند این کار را بکنند.

اگر از مردم عادی و حتی خواص تهرانی بخواهیم نام ۵ نماینده مجلس را بگویند، نمی‌توانند!

به گزارش پایگاه خبری 24، منوچهر متکی با تاکید بر لزوم فعال شدن اجزای تشکیلات ستاد انتخاباتی در کلان شهر تهران، گفت: هرچه زودتر باید نسبت به ارائه تشکیلات و چارچوب کاری در انتخابات تهران اقدام شود. مطالبات و خواسته‌های گوناگون مردم در کلانشهر تهران پاسخی در خور از سوی نمایندگان مجلس نمی‌یابد و مردم ما اساساً نمایندگان خود را نمی‌شناسند.

وی افزود: مثلاً اگر از مردم عادی و حتی بعضاً خواص جامعه در تهران بخواهیم نام پنج نفر از نمایندگان پایتخت را بگویند نمی‌توانند این کار را بکنند.

متکی تاکید کرد: ما پیشنهاد یک سازوکار اجرایی و عملیاتی برای ایفای نقش نمایندگی در کلانشهر تهران ارائه داده‌ایم و معتقدیم که راهکاری اثربخش و مفید است. در این راهکار تهران به ۳۰ منطقه تقسیم می‌شود و در هر منطقه یک نماینده نسبت به امور مردم و مشکلات آن محدوده و منطقه از پایتخت رسیدگی می‌کند.

عضو شورای وحدت اصولگرایان گفت: البته این امر نافی نقش نمایندگی او به عنوان منتخب کل شهر تهران نیست. در حقیقت هر نماینده را به طور خاص مسئول رسیدگی و مدیریت ظرفیت‌ها مشکلات و پاسخگویی به مطالبات یک منطقه کرده‌ایم. در این صورت مردم نیز به نحو بهتری می‌توانند با منتخبان خود در پایتخت تعامل و خواسته‌های انسانی، اجتماعی و فرهنگی خود را پیگیری کنند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۳۵۳
ارسال نظر