کدخبر: ۳۵۴

فرمانده کل ارتش: نابودی کامل اسرائیل زودتر اتفاق خواهد افتاد

فرمانده کل ارتش گفت: نابودی کامل رژیم صهیونیستی زودتر اتفاق خواهد افتاد و این خانه عنکبوت فرو خواهد ریخت و ما هم به این مسأله امیدوار هستیم.

فرمانده کل ارتش: نابودی کامل اسرائیل زودتر اتفاق خواهد افتاد

به گزارش پایگاه خبری 24، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش گفت: ۱۵ مهر و عملیات طوفان‍الاقصی نقطه عطفی در مبارزات آزادی بخش فلسطین بود که اضمحلال رژیم نحس و کودک‌کش صهیونستی را سرعت بخشید.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: شکست رژیم صهیونیستی در ۱۵ مهر قابل ترمیم نیست، افزود: این اقدامات وحشیانه‌ای که  این روزها در نوار غزه انجام می‌شود، کوچک‍ترین ارزش نظامی ندارد؛ بمباران هوایی بر روی مردم بی‌دفاع، بی‌پناه و بی‌سلاح در خانه، مدرسه، اماکن عمومی، بیمارستان و... به اندازه یک ثانیه‌ای که آن مردان بزرگ موانع اطلاعاتی و عملیاتی این رژیم منحوس را درهم کوبیدند و عبور کردند، نیست و آن شکست را نمی‌تواند ترمیم و جبران کند.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: این جنایات و اقدامات وحشیانه و نسل‌کشی در غزه، یک بار دیگر ماهیت واقعی آمریکا و ادعاهای حقوق بشری شیطان بزرگ را نشان داد و مجدداً مسأله  فلسطین را به عنوان مسئله اول جهان اسلام و حتی دنیا مطرح کرد.

 سرلشکر موسوی با تأکید بر اینکه عملیات طوفان‌ الاقصی، مقاومت جانانه این روزهای مردم غزه و حمایت‌های آزادی‌خواهان جهان، قدرت خداوند و برندگی شمشیر مظلومیت مقتدر را یک بار دیگر نشان داد، تصریح کرد: نابودی کامل رژیم صهیونیستی زودتر اتفاق خواهد افتاد و این خانه عنکبوت فرو خواهد ریخت و ما هم به این مسأله امیدوار هستیم.

منبع: فارس
کدخبر: ۳۵۴
ارسال نظر