کدخبر: ۱۴۹۶۸

خاطره یک مجری تلوزیون از گپ‌وگفت با رئیسی

محمود گبرلو در یادداشتی از خاطره برخورد خود با رییس جمهور شهید در افطاری هنرمندان گفت.

خاطره یک مجری تلوزیون از گپ‌وگفت با رئیسی

به گزارش 24 آنلاین، این مجری تلویزیون و منتقد فیلم با اشاره به حضور در برنامه‌های دیدار اهالی فرهنگ و هنر با شهید ابراهیم رئیسی در زمان ریاست‌جمهوری او، نوشته است:

«دوبار به اتفاق جمعی از هنرمندان و نویسندگان، افطار میهمان جناب رئیسی، رییس جمهور فقید بودم. عمدا به این مهمانی‌ها می‌رفتم که از نزدیک شاهد برخورد شخصی رئیس جمهور با اهالی فرهنگ و هنر باشم.

فارغ از نوشته‌هایم که منتقد سیاست‌های دولت سیزدهم در عرصه فرهنگ و هنر بخصوص سینما بودم، هنگام برخورد رو در رو شاهد رفتار صادقانه و خیرخواهانه ایشان با همه اهالی فرهنگ و هنر از هر طیف و تفکری بودم. هیچ وقت نمی‌توان خوش و بش‌های گرم و صمیمانه ایشان را با آنکه معلوم بود شناخت جامعی از هنرمندان این کشور ندارد و اسامی آنان را نمی‌دادند و حتی ممکن است آثارشان را ندیده و یا نخوانده باشد، فراموش کرد.

کافی بود احساس کند فرد مقابلش اهل فرهنگ و هنر و قلم است، نجیبانه و به سادگی پذیرا می‌شد و با مهربانی گفت‌وگو می‌کرد.

به عنوان یک شهروند ایرانی نمی‌توانم در غم از دست دادن یک مقام دلسوز و پرتلاش که بعد از مقام معظم رهبری، بالاترین شخصیت رسمی کشور محسوب می‌شود و از سوی دیگر خصلت‌های فردی‌اش هم نشان از دلسوزی و سادگی و صداقت در خدمت به مردم و اهل فرهنگ و هنر داشت و تاسف بارتر اینکه در یک حادثه غیر منتظره در مسیر تلاش برای بهتر شدن ایران به همراه عزیزان دیگر جان خود را از دست داد، همانند خانواده و هوادارانش و سایر ایرانیان، عزادار و غمخوار نباشم.

تسلیت عرض می‌کنم. روح ایشان و سایر همراهانشان با اولیا خدا محشور باشد.»

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۴۹۶۸
ارسال نظر