کدخبر: ۱۰۰۸۲

آرتتا: بازی لیورپول - سیتی برای ما اهمیت ندارد

سرمربی آرسنال عنوان کرد برایش مهم نیست که چه تیمی در دیدار یک‌شنبه بین لیورپول و منچسترسیتی پیروز شود.

آرتتا: بازی لیورپول - سیتی برای ما اهمیت ندارد

به گزارش 24 آنلاین، توپچی‌ها دو امتیاز نسبت به لیورپول صدرنشین و یک امتیاز نسبت به منچسترسیتی کم‌تر دارند و در رده دوم قرار گرفته‌اند.  تیم آرتتا در صورتی که شنبه در ورزشگاه امارات برنتفورد را شکست دهد، می‌تواند به طور موقت به صدر برسد. تساوی بین لیورپول و سیتی نیز آرسنال را در صدر نگه می‌دارد. آرتتا تلاش می‌کند به انتظار ۲۰ ساله آرسنال برای بالا بردن جام قهرمانی لیگ برتر پایان دهد.

توپچی‌ها از ابتدای سال جاری میلادی در هر هفت بازی پیاپی در لیگ پیروز شده‌اند،  ۳۱ گل به ثمر رسانده و تنها سه گل دریافت کرده‌اند. آن‌ها به اولین تیم تاریخ لیگ برتر تبدیل شده‌اند که در سه بازی خارج از خانه متوالی پنج گل یا بیش‌تر به ثمر می‌رسانند.

مایکل آرتتا پیش از این دیدار با برنتفورد به اسکای گفت: ما فقط باید روی بازی خودمان تمرکز کنیم و تلاش کنیم تا برنده شویم. من یک‌شنبه با بچه‌هایم می‌نشینم و از تماشای بازی دو تا از بهترین تیم‌های اروپا لذت می‌برم. سرنوشت قهرمانی دست ما نیست و باید تنها به بازی خودمان فکر کنیم.

او در بخش بعدی افزود: ما می‌خواهیم بهتر از جایی که الان هستیم باشیم. باید به بهتر شدن ادامه دهیم. الان تنها باید به دیدار با برنتفورد فکر کرد.

آرسنال در حال حاضر با ۶۱ امتیاز در رده سوم لیگ برتر قرار دارد. توپچی‌ها یک امتیاز کمتر از منچسترسیتی - که در رده دوم ایستاده است - و دو امتیاز کمتر از لیورپول صدرنشین دارند. آن‌ها با زدن ۶۸ گل و دریافت ۲۳ گل در مقایسه با منچسترسیتی که ۶۲ گل زده و ۲۷ گل دریافت کرده و لیورپول که ۶۴ گل زده و ۲۵ گل دریافت کرده است عملکرد بهتری داشته‌اند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۰۸۲
ارسال نظر