کدخبر: ۱۰۴۱۹

نکونام باید بداند چیزی تغییر نمی‌کند/ جای خالی فوتبال ناب در دربی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به صحبت‌های سرمربی آبی‌ها گفت: نکونام باید بداند با حرف هایی که می‌زند چیزی تغییر نخواهد کرد و باید تا پایان فصل با بازیکنانی که دارد ادامه دهد.

نکونام باید بداند چیزی تغییر نمی‌کند/ جای خالی فوتبال ناب در دربی

به گزارش 24 آنلاین، بهروز پرورش خواه در خصوص وضعیت تیم فوتبال استقلال و نحوه بازی آنها در لیگ اظهار داشت: استقلال در نیم فصل دوم لیگ بیست و سوم با توجه به بازیکنانی که جذب کرد، نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است. من هم به نوبه خودم به عنوان یک هوادار از نتایجی که کسب شده خوشحال هستم اما مدیریت باشگاه هم می‌توانست در زمان نقل و انتقالات کمک زیادی را به تیم کند و بازیکنان دیگری را جذب کند. هرچه که بوده تمام شده است و این استقلال باید با همین شرایط تا پایان فصل پیش برود.

وی افزود: بیان کردن مجدد موضوعات کمکی به استقلال نمی‌کند، کادر فنی و مدیریت دیگر نباید به دنبال مقصر بگردند و مسایل را به گردن یکدیگر بیاندازند. جواد نکونام و بازیکنان هم تا به اینجای کار دست مریزاد دارند که با ۴۲ امتیاز در صدر جدول لیگ ایستاده‌اند.

بی انصافی است بگوییم خطیر کاری نکرده!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان این موضوع خطیر هم در جایگاه خودش برای استقلال تلاش کرده است گفت: موضوع دیگری که باید بگویم این است که بی انصافی است که بگوییم خطیر کاری برای استقلال نکرده، قطعاً شرایط‌هایی هم برای او وجود داشته است که ما نمی‌دانیم. در این مدتی خطیر به استقلال آمده است خیلی از اتفاقات و معضلاتی که در گذشته وجود داشته دیده نمی‌شود و همین موضوع باعث می‌شود آرامش در باشگاه و تیم وجود داشته باشد.

استقلال ۳ امتیاز حساس را در اهواز به دست آورد

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص بازی استقلال خوزستان عنوان کرد: بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران مقابل همتای خوزستانی خود بازی بسیار خوبی را ارائه دادند که تنها در ۱۵ دقیقه آخر بازی برای اینکه می‌خواستند نتیجه بازی را حفظ کنند فشار زیادی را تحمل کردند. به هر شکلی که بود نتیجه این بازی به سود آبی‌ها تمام شد تا ۳ امتیاز حساس این بازی قبل از دربی به دست بیاید.

نکونام باید بداند چیزی تغییر نمی‌کند/ جای خالی فوتبال ناب در دربی

نکونام باید بداند با حرف‌هایی که می‌زند چیزی تغییر نمی‌کند

پرورش خواه با اشاره به صحبت‌های جواد نکونام بعد از بازی با استقلال خوزستان گفت: اینکه مدیریت باشگاه می‌توانست کمک‌های بیشتری به تیم کند شکی در آن نیست اما هر چیز که بود تمام شده و کادر فنی باید بداند که باید با همین بازیکنان فصل را به پایان برساند. در حال حاضر هر حرف و حدیث در خصوص این موارد تنها حاشیه برای استقلال ایجاد می‌کند. از جواد نکونام می‌خواهم تا دیگر به این موضوعات فکر نکند و کار خود را پیش ببرد تا موقعیتی را که به دست آورده را به راحتی از دست ندهد. امیدوارم در ادامه مدیریت باشگاه هم به تیم کمک‌های بیشتری بکند تا نتایجی که به دنبال آن هستند رقم بخورد.

نکونام از حرف‌هایی که زده است پشیمان می‌شود

وی درباره صحبت‌های جواد نکونام که گفته است قول قهرمانی نمی‌دهم تصریح کرد: گاهی آدم‌ها تحت فشار قرار می‌گیرند و حرف‌هایی می‌زنند که نباید بزنند. صحبت‌های بعد از بازی جواد نکونام هم بعد از بازی با استقلال خوزستان از این جنس بود و قطعاً جواد نکونام بعداً از حرف‌هایی که زده است پشیمان می‌شود که چرا چنین صحبت‌هایی را بیان کرده است. این صحبت‌ها را هواداران واقعی درک می‌کنند اما کسانی که به دنبال شکست استقلال هستند از این صحبت‌های نکونام خوشحال می‌شوند.

جای فوتبال ناب در دربی خالی است

پرورش خواه در پایان در خصوص دربی ۱۰۳ پایتخت گفت: دیدار استقلال و پرسپولیس که دربی ۱۰۳ در شرایطی برگزار خواهد شد که برای هر دو تیم یک بازی ۶ امتیازی حساس است. امیدوارم یک بازی بسیار خوب و تماشاگر پسندی را شاهد باشیم هم بازیکنان در زمین لذت ببرند و هم هواداران بعد از مدت‌ها فوتبال ناب ایرانی که جایش در دربی خالی است را ببینند. مسلماً هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد می‌تواند عملکرد بهتری را هم به نمایش بگذارد و نتیجه بازی را به سود به پایان ببرد.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۰۴۱۹
ارسال نظر