کدخبر: ۱۰۷۸۲

دربی سرد و کسل‌کننده به نفع استقلال بود

پیشکسوت استقلال گفت: هر چند شاهد بازی سرد و کسل‌کننده‌ای در داربی بودیم اما نتیجه بازی در مجموع به نفع استقلال تمام شد.

دربی سرد و کسل‌کننده به نفع استقلال بود

به گزارش 24 آنلاین، فرشاد فلاحت زاده، بازیکن پیشین استقلال درباره علملکرد استقلال در داربی ۱۰۳ اظهار کرد: داربی بازی سختی است که نمی‌توان هم تماشاگرپسند بازی کرد و هم نتیجه گرفت. البته پرسپولیس به مراتب مهره‌های بیشتری از استقلال دارد اما تیم نکونام به نوعی بازی کرد که شرایط خود را در جدول حفظ کند. ۲۰ دقیقه اول استقلال بازی خوبی ارایه داد اما رفته رفته دچار افت شد و بازی بیشتر دست پرسپولیس بود.

وی گفت: درست است مالکیت توپ بیشتر دست پرسپولیس بود اما این مالکیت زمانی ارزشمند است که در زمین حریف باشد، نه در زمین خود پرسپولیس که به نتیجه مساوی ختم شود.

این پیشکسوت استقلال با بیان این که شاهد بازی قشنگی نبودیم، تصریح کرد: در مجموع داربی سرد و کسل کننده‌ای بود و هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش نگذاشتند. پرسپولیس دنبال ۳ امتیاز بازی و هدف استقلال نیز به دنبال حفظ صدرنشینی بود که در نهایت به نفع استقلال تمام شد.

فلاحت زاده در پاسخ به این سوال که آیا بلانکو می‌تواند مشکل گل زنی استقلال را حل کند، خاطرنشان کرد: بلانکو تجربه داربی را نداشت و در این بازی مدافعان حریف طوری به او چسبیده بودند که این بازیکن نمی‌توانست کاری انجام دهد. به هر صورت خوب آنالیز شده بود و اجازه گلزنی به او نمی‌دادند.

او افزود: به اعتقاد من اگر رمضانی یا محمدی در همان چند دقیقه نیمه دوم به تیم اضافه می‌شدند شرایط گلزنی برای استقلال خیلی بهتر بود. چون هر دو به شرایط داربی آشنا بودند و می‌دانستند از چه ناحیه‌ای به پرسپولیس گل بزنند اما بلانکو این طور نبود. بازی داربی در مجموع به نفع استقلال تمام شد و شرایطی را برای این تیم فراهم کرد تا موقعیت خود را در جدول حفط کند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۰۷۸۲
ارسال نظر