کدخبر: ۱۰۷۸۸

تصمیم‌گیری درباره «اوسمار» زود است/ پرسپولیس مقابل استقلال ترسید

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من فکر می کنم احتیاط در بازی دربی باعث عدم پیروزی این تیم مقابل استقلال شد.

تصمیم‌گیری درباره «اوسمار» زود است/ پرسپولیس مقابل استقلال ترسید

به گزارش 24 آنلاین، با اشاره به بازی امروز پرسپولیس مقابل پیکان تهران در هفته بیست و یکم لیگ برتر فصل جاری فوتبال کشور گفت: تساوی مقابل استقلال تهران یک نتیجه کاملا محتاطانه بود که نشان داد اوسمار ویه را هم از باختن ترسید.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به تدابیرفنی این تیم در دبی ۱۰۳ پایتخت افزود: قطعا پرسپولیس تیمی قدرتمند تر از استقلال بود که می‌توانست با شیوه مد نظرش در نیم فصل دوم به خواسته‌های هواداران هم پاسخ مثبت دهد. ویه را نگران شکست و از دست رفتن جایگاه خود بین هواداران بود که به تازگی در حال شکل گیری است.

او ادامه داد: پرسپولیس در دور برگشت خوب بازی می‌کند که عجیب است چرا این روش را مقابل تیم محترم استقلال انجام نداد.

حلالی درباره انتقاد از شیوه بازی استقلال از سوی طرفداران پرسپولیس تصریح کرد: من معتقدم بازی استقلال کاملا حرفه ای بود این تیم به خواسته اش رسید. نمی‌توان بی برنامه در صدر جدول ماند پس استقلال بسیار قدرتمند و خوب است که هفته هاست بالای جدول است.

او درباره احتمال سبقت پرسپولیس از آبی پوشان پایتخت گفت: کوچک‌ترین اشتباه می‌تواند چنین تغییری را به وحود بیاورد پرسپولیس همین امشب مقابل پیکان نباید فرصت را به راحتی از دست بدهد و سه امتیاز را باید کسب کند.

حلالی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز هم می گویم صحبت درباره عملکرد ویه را زود است و باید حداقل تا پایان فصل ببینیم او چه کار خواهد کرد.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۰۷۸۸
ارسال نظر