کدخبر: ۱۱۳۲۰

محکومیت حمله تروریستی به ساختمان کنسولی سفارت ایران در دمشق توسط وزیر ورزش

وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در پیام‌هایی جداگانه حمله تروریستی به ساختمان کنسولی سفارت ایران در دمشق را محکوم کردند.

محکومیت حمله تروریستی به ساختمان کنسولی سفارت ایران در دمشق توسط وزیر ورزش

به گزارش 24 آنلاین، کیومرث هاشمی در پیامی حمله تروریستی رژیم جعلی صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را محکوم کرده و شهادت «محمدرضا زاهدی» و تعدادی از فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

در پیام وزیر ورزش و جوانان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وقاحت رژیم جعلی صهیونیستی با جنایت‌هایی که در طی ماه‌های اخیر هم به اوج رسیده، همچنان ادامه دارد و خوی وحشی‌گری و ددمناشانه‌ی آنها پس از حملات وحشیانه به کودکان، زنان و مردان غزه، با نقض دوباره حقوق بین‌الملل از سوی رژیم صهیونیستی در پایتخت یک دولت رسمی و به کنسولگری رسمی یک کشور همراه شده است.

این رژیم منحوس تلاش مذبوح و ناجوانمردانه‌ای برای گسترش درگیری در منطقه دارد و به سبب درماندگی و خوی بزدلانه این اقدام نابخردانه را انجام داده و هیچ شکی نیست که همچنان منجر به شکست خواهد بود و عزت و اقتدار ایران اسلامی ادامه دارد.

با محکومیت حرکت مذبوحانه‌ی اسرائیل غاصب، شهادت رزمندگان دلاور و مجاهدان خستگی‌ناپذیر و پیرو صادق و خالص ائمه اطهار، سردار سرلشگر پاسدار محمدرضا زاهدی، سردار سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی‌رحیمی و سایر شهدای عزیز را به محضر امام زمان ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده معظم این سرداران شهید و دیگر شهدا و تمامی آزادی خواهان و ظلم‌ستیزان جهان، تبریک و تسلیت می‌گویم.

همچنین کمیته ملی المپیک طی پیامی حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق که منجر به شهادت جمعی از سرداران، مستشاران و دیپلمات های کشورمان شد را محکوم کرد.
در متن پیام فوق آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین
در ادامه جنایات رژیم کودک کش و منفور صهیونیستی در غزه و جبران شکست های دنباله دار خود در نبرد علیه آزادی خواهان جهان، بار دیگر همچون گذشته در اقدامی به دور از پروتکل های بین المللی در قبال سفارتخانه ها و کنسولگری ها، با حمله ای ناجوانمردانه و سفاکانه به ساختمان کنسولگری کشورمان در دمشق باعث به شهادت رساندن جمعی از سرداران، مستشاران و دیپلمات های کشورمان گردید.

ضمن محکومیت این جنایت شنیع و ددمنشانه که نشان ازاستیصال و درماندگی آنان و اربابانشان در مبارزه با ملت های آزادیخواه جهان دارد، شهادت جمعی از سرداران، مستشاران و دیپلمات های کشورمان را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، خانواده های معظم و همرزمان آنان و مردم شریف و قدرشناس ایران عزیز، تسلیت عرض می نماید.

بدون تردید مردم آزادیخواه جهان و ایران اسلامی بخصوص جامعه ورزش کشور با حضور گسترده در راه پیمایی روز جهانی قدس، ضمن اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین با آرمان های امام عزیز و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید پیمانی دوباره خواهندکرد.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۱۳۲۰
ارسال نظر