کدخبر: ۱۲۱۹۸

بارسا ژاوی را عوض نخواهد کرد؟

مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا اعلام کرد که باید خود ژاوی درباره ماندن یا جدایی‌اش از تیم در تابستان پیش رو تصمیم بگیرد و باشگاه هیچ برنامه‌ای برای تغییر نظر او ندارد.

بارسا ژاوی را عوض نخواهد کرد؟

به گزارش 24 آنلاین، ژاوی چند هفته پیش بعد از نتایج کابوس‌واری که آبی‌اناری‌ها کسب کردند اعلام کرد که در پایان فصل این تیم را ترک خواهد کرد. این تصمیم ژاوی باعث شد تا بارسلونا به‌کلی متحول شود و نتایج خوبی را در هفته‌های اخیر به دست آورد. حال که بارسلونا متحول شده است، بسیاری بر این باورند که ژاوی تغییر نظر خواهد داد و در آبی‌اناری‌ها باقی خواهد ماند.

به نوشته اسپورت، دکو، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا، درباره تلاش برای تجدید نظر ژاوی گفت: آرامش در تیم باعث تغییر در نتایج شده است. ما با ژاوی صحبت کرده‌ایم. این یک موضوع شخصی است و به خود سرمربی بستگی دارد. قرار شده است تا پایان تصمیمی گرفته نشود و بیشتر از این نمی‌توانم توضیح دهم.

او ادامه داد:  روی بازی‌های باقیمانده تمرکز کرده‌ایم و این چیزی است که خود ژاوی هم می‌خواهد. آنچه روشن است این است که نتایج تیم تغییر کرده است. تا الان که با شما صحبت می‌کنم هیچ برنامه‌ای برای قانع‌کردن ژاوی در راستای ماندن در تیم وجود ندارد. اگر چیز جدیدی باشد آن را علنی می‌کنیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۱۹۸
ارسال نظر