کدخبر: ۱۲۸۱۲

سنگربان بارسلونا: داوری این بازی مایه آبروریزی فوتبال دنیا شد!

سنگربان آلمانی بارسلونا بعد از شکست تیمش در ال‌کلاسیکو به انتقاد شدید از داور مسابقه پرداخت.

سنگربان بارسلونا: داوری این بازی مایه آبروریزی فوتبال دنیا شد!

به گزارش 24 آنلاین،  در حساس‌ترین و جذاب‌ترین بازی هفته سی‌ودوم لالیگا دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به مصاف هم رفتند. این بازی که به میزبانی تیم مادریدی برگزار شد با پیروزی سه بر دو میزبان به پایان رسید تا شاگردان آنچلوتی اختلافشان را با تیم دوم جدول که بارسلوناست به یازده امتیاز افزایش دهند.

آبی‌اناری‌ها در پایان بازی به‌شدت به داوری در این بازی اعتراض داشتند. به نوشته روزنامه ال‌موندو دیپورتیوو، مارک آندره تر اشتگن، سنگربان آلمانی بارسلونا، در اعتراض به داوری گفت: نمی‌دانم از چه کلماتی برای آنچه در سرم دارم استفاده کنم. به نظرم این مایه شرمساری برای فوتبال جهان است. در این جهان پول‌های زیادی صرف می‌شود اما نه برای آنچه مهم است. از بیان کلمات عاجزم. نمی‌دانم چرا این پول‌ها برای تکنولوژی هزینه نمی‌شود.

او درباره پنالتی اعلام‌شده برای رئال مادرید که وینیسیوس آن را تبدیل به گل کرد، گفت: واسکس در گرفتن پنالتی باهوش عمل کرد. فکر می‌کنم او به قصد پنالتی‌گرفتن خودش را به زمین زد. باید به خودمان نگاه و این بازی را تحلیل کنیم. در کارهای دفاعی خوب نبودیم و نباید در چنین بازی‌هایی اشتباه کرد. اکنون دیگر تکلیف قهرمانی در دست ما نیست و ضربه بدی خوردیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۸۱۲
ارسال نظر