کدخبر: ۱۳۱۷۷

جیمی کاراگر از مهاجمان گل نزن لیورپول انتقاد کرد!

بازیکن سابق قرمزهای آنفیلد به انتقاد از شرایط محمد صلاح و داروین نونیز در لیورپول پرداخت.

جیمی کاراگر از مهاجمان گل نزن لیورپول انتقاد کرد!

به گزارش 24 آنلاین، محمد صلاح بهترین گلزن لیورپول در این فصل بوده است اما در حال حاضر در فرم خوبی نیست و موقعیت‌هایی که در بازی‌های اخیر خراب کرده، باعث شده است لیورپول از لیگ اروپا کنار برود و در لیگ برتر نیز امتیازهای حساسی را از دست بدهد.

جیمی کاراگر درباره شرایط محمد صلاح در لیورپول گفت: سرمربی جدید باید درباره ماندن یا رفتن صلاح از تیم تصمیم بگیرد. فقط یک سال از قرارداد صلاح با لیورپول باقی مانده است. او در این فصل به‌خصوص پس از بازگشتش از مصدومیت خوب نبوده است. صلاح اسطوره لیورپول و یک فوق ستاره است و در سال‌های اخیر یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ما بوده اما در این فصل کاملا متفاوت ظاهر شده است.

داروین نونیز، مهاجم اروگوئه‌ای نیز در پنج بازی اخیرش برای لیورپول ناامیدکننده ظاهر شده و در هیچ‌یک از بازی‌ها نتوانسته است برای آنفیلدی‌ها گلزنی کند. کاراگر از این بازیکن نیز انتقاد کرد و گفت: بعد از دو سال حضور در باشگاه انتظار داریم نونیز بهتر از این عمل کند. فرصت از دست رفته نونیز قبل از پایان نیمه نخست برابر اورتون، غیر قابل توجیه است. لیورپول الان مدعی قهرمانی است و نباید بازیکنانش این طور موقعیت از دست بدهند. او باید تا الان با شرایط کار در لیورپول سازگار شده بود. وقتی به دو سال حضور نونیز در لیورپول نگاه می‌کنم، هیچ پیشرفتی در بازی‌اش نمی‌بینم.

او در نهایت درباره حضور آرنه اسلات در لیورپول به صحبت پرداخت و افزود: این هم خبر خوبی است و هم خبر بد. خبر بد این است که بهترین کسی که به لیورپول کمک کرد تا پیشرفت کند، در حال رفتن است. اگر کلوپ فصل بعد در این تیم بود، لیورپول یک قدم جلوتر می‌رفت و دوباره برای کسب جام در انگلیس و اروپا رقابت می‌کرد. خبر خوب این است که با ورود اسلات، امیدواری جدید در تیم ایجاد می‌شود و باید امیدوار باشیم روند تیم همچنان خوب پیش برود. اکنون به هیچ وجه انتقادی از مربی هلندی ندارم. گزینه‌های لیورپول زمانی محدود شد که مشخص شد ژابی آلونسو جایی نمی‌رود و در لورکوزن می‌ماند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۳۱۷۷
ارسال نظر