کدخبر: ۱۳۲۳۱

پرسپولیس خط دفاع هماهنگی ندارد

کارشناس فوتبال با بیان اینکه بازیکنان باتجربه پرسپولیس در بازی با آلومینیوم عملکرد خوبی نداشتند، گفت: گاهی اوقات جریان بازی از دست سرمربی خارج است و باتجربه ها باید وارد عمل شوند.

پرسپولیس خط دفاع هماهنگی ندارد

به گزارش 24 آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه ۷ اردیبشهت و در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی رو در روی تیم آلومینیوم قرار گرفت که این بازی در ضربات پنالتی به سود شاگردان سید مجتبی حسینی به پایان رسید تا «اوسمار» و شاگردانش خداحافظی زودهنگامی با مسابقات داشته باشند. در این بازی پرسپولیس دو بار از میزبان خود پیش افتاد اما با اشتباه مدافعان و خط دروازه سرخ‌ها پیروزی را با تساوی عوض کردند تا فرصت قهرمانی در جام حذفی را از دست دهند.

نبی الله باقری‌ها کارشناس فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در رابطه با عملکرد بازیکنان پرسپولیس به خصوص در خط دفاع اظهار داشت: پرسپولیس زیبا بازی می‌کند و بازیکنان این تیم در جریان بازی و در عمق موقعیت‌های زیاد به دست می‌آورند اما در خط دفاع با مشکلاتی مواجه است. دیدارهای حذفی از آنجا که تک بازی است و هر تیم با انجام ۵، ۶ بازی می‌تواند قهرمان شود و سهمیه آسیایی بگیرید، تیم‌ها با نهایت توان خود وارد زمین می‌شوند.

بزرگان پرسپولیس برابر آلومینیوم بزرگی نکردند/ خط دفاع هماهنگ نیست

بازیکنان باتجربه به کمک اوسمار نیامدند

او ادامه داد: بعد از اینکه پرسپولیس دو بار از حریف جلو افتاد، مدافعان و شخص «اوسمار ویه‌را» بازی را شُل گرفتند و تعویض‌هایی که این مربی انجام داد نتوانست جریان بازی را به سود پرسپولیس کند. من از بزرگان و بازیکنان با تجربه در تیم گلایه دارم، در دقایقی از بازی حتی اگر بهترین مربی هم باشی کاری از دستت ساخته نیست و در این مواقع بازیکنانی که سابقه حضور در میادین مختلف از جمله جام جهانی را دارند باید سایر نفرات را همدل کنند که متأسفانه چنین چیزی را ما در پرسپولیس مشاهده نکردیم.

خط دفاع هماهنگ نیست

مدافع اسبق پرسپولیس خاطر نشان کرد: خط دفاعی پرسپولیس برابر آلومینیوم هماهنگ نبود و همه نفرات در نتیجه به دست آمده مقصر هستند اما هواداران نباید نتایج و عملکرد هفته‌های گذشته را فراموش کنند؛ اکنون زمان همدلی در تیم است و باید برای برقراری آرامش در تیم همه بازیکنان دست به دست هم دهند تا حداقل پرسپولیس بتواند عنوان قهرمانی را در لیگ برتر به دست آورد. همانطور که گفتم بازیکنان پرسپولیس بسیار با کیفیت هستند و باید حمایت از آنها در شرایط حساس کنونی انجام شود.

بزرگان پرسپولیس برابر آلومینیوم بزرگی نکردند/ خط دفاع هماهنگ نیست

پرسپولیس برابر سپاهان محکوم به برد است

باقری‌ها در خصوص دیدار هفته بیست و پنجم پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر گفت: حالا که جام حذفی برای پرسپولیس از دست رفته است، بازیکنان باید تمام توان خود را در لیگ برتر بگذارند. بازی با سپاهان به هیچ وجه برای هیچیک از دو تیم آسان نیست و در سال‌های اخیر هم مصاف آنها با جنجال رو به رو بوده است. انتظار داریم که بازیکنان پرسپولیس با حمایت هواداران خود بتوانند در این بازی ۳ امتیاز را کسب کنند و انشاالله صدرنشین شوند.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۳۲۳۱
ارسال نظر