کدخبر: ۱۳۶۰۹

دیدار پرسپولیس - سپاهان خسته کننده بود

پیشکسوت پرسپولیس با بیان این که بازی کسل‌کننده و بی‌روحی را از پرسپولیس و سپاهان شاهد بودیم، گفت: هر دو تیم به خاطر موقعیت و جایگاهشان در جدول خیلی با احتیاط بازی می‌کردند و بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد نبودیم.

دیدار پرسپولیس - سپاهان خسته کننده بود

به گزارش 24 آنلاین، مرتضی کرمانی مقدم درباره بازی پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: دو بازی استقلال و پرسپولیس و سپاهان هر دو خسته کننده و تماشا پسند نبود. سپاهان از ابتدای بازی طوری بازی می کرد که به دنبال نتیجه مساوی این دیدار بود، تمام روزنه ها را بسته بود و تمرکزش بیشتر بازی دفاعی بود تا حمله، به ویژه نیمه اول که اصلا یک توپ وارد دروازه ما نشد.

وی افزود: نیمه دوم پرسپولیس تا حدودی رو به جلو بازی می کرد و حتی یکی دو موقعیت نیز بوجود آورد، اما در مجموع بازی قشنگی نبود و موقعیت های زیادی نداشت، هر دو تیم به خاطر موقعیت های امتیاز و جایگاهشان در جدول خیلی با احتیاط بازی می کردند. بعد از اخراج عالیشاه که حقش نبود و داور می توانست به تیم مقابل کارت های زیاد بدهد که این کار را انجام نداد.

کرمانی مقدم با بیان این که بازی بی روح و کسل کننده ای بود، گفت: باز هم جای شکرش باقی بود که تیم بعد از اخراج عالیشاه که ۱۰ نفره شدند بازی را واگذار نکرد و نتیجه با تساوی به پایان رسید.

وی در خصوص ضعف پرسپولیس در این دیدار خاطرنشان کرد: سپاهان تمام‌روزنه ها را در این دیدار بسته بود و پرسپولیس مخصوصا در دفاع خوب کار کرد تنها ضعف پرسپولیس این بود که موقعیت ایجاد نکرد آن هم به خاطر این بود که ترابی در این بازی سرحال نبود و به خط جلو خیلی کمک نمی کردند و بازی متعادل بود.

این پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس برنده این دیدار بود و صدرنشین می شد حداقل از نظر روحی برای بازیکنان خوب بود. البته ۵ بازی باقی مانده و استقلال هم بازی های سختی را پیش رو دارد که می تواند امتیاز از دست بدهد و پرسپولیس فرصت بازگشت به صدر جدول را دارد.

وی افزود: چون بازی سختی بود هر دو تیم دیدار حساسی داشتند و به خاطر همین مساله بازی زیبایی از هر دو تیم شاهد نبودیم.

کرمانی مقدم تصریح کرد: اگر پرسپولیس بتواند صدرنشین شود دیگر آن را از دست نخواهد داد، اگر صدرنشین شود بدون شک قهرمان خواهد شد.

وی در ارزیابی از تیم سپاهان افزود: سپاهان در این بازی خیلی دفاعی بازی می کرد و در کارش موفق بود، البته به این مساله نمی توان ایراد گرفت و بازی دفاعی نوعی تاکتیک است. سپاهان هم تیم بزرگی است که باید به آن احترام گذاشت.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: پیش بینی من برد پرسپولیس بود اما در نیمه اول که بازی را دیدم مطمئن شدم که بازی با نتیجه مساوی به پایان می رسد چون سپاهان خیلی دفاعی و با احتیاط بازی می کرد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۳۶۰۹
ارسال نظر