کدخبر: ۱۳۶۲۳

هم تراکتور، هم استقلال به دنبال تساوی بودند

کاپیتان سابق تراکتور می‌گوید: نتیجه برای هر ۲ تیم رضایت بخش بود و با توجه به تعویض‌ها که در دقایق پایانی صورت گرفت، هر ۲ مربی می‌خواستند یک امتیاز بازی را کسب کنند.

به گزارش 24 آنلاین، علیرضا میرشفیعیان در ارزیابی فنی از عملکرد تراکتور مقابل استقلال، اظهار کرد: حساسیت برای هر ۲ تیم و هم برای ۲ تیم دیگر وجود داشت. استقلال برای صدرنشین ماندن به برد احتیاج داشت و با توجه به تساوی سپاهان و پرسپولیس صدرنشین ماند. در نیمه اول بازی جذابی که در خور ۲ تیم باشد رقم نخورد. بالاخره نتیجه‌اش برای هر ۲ تیم رضایت بخش بود و با توجه به تعویض‌ها در دقایق پایانی هر ۲ مربی می‌خواستند یک امتیاز بازی را کسب کنند.

او ادامه داد: توقع داریم چنین بازی های بزرگ جذاب باشند. حداقل‌ موقعیت های خوبی داشته باشند و انتظار از لحاظ کیفیت بازی بیشتر بود. تراکتور با توجه به میزبانی‌اش در ۱۰ دقیقه پایانی فشار خوبی ایجاد کرد و اگر این فشار را از دقایق اول می‌گذاشت، می‌توانست پیروز بازی شود.

او درباره استقبال کم تر هوادران تراکتور نسبت به بازی های قبل گفت: از این اتفاق تعجب کردم. با توجه به اتفاقات هفته‌های گذشته هواداران از بازیکنان و عوامل باشگاه قهر کرده‌اند و به این خاطر جو مثل همیشه نبود. ما هوادار هستیم اما باید این اتفاقات را کنار بگذاریم این تیم متعلق به آذربایجان و مردم تبریز است و باید از تیم حمایت شود.

کاپیتان سابق تراکتور افزود: الگوی ما باید هواداران لیورپول باشند. چه تیم بالا جدول باشد چه پایین، همیشه حمایت می‌کنند و شعار همیشگی‌شان را در پایان بازی می‌خوانند. کاش ما هم شعاری داشتیم که همواره این شعار را پس از پایان بازی می‌خواندیم، که یک الگو سازی برای ایران و آسیا می‌شد. هواداران تراکتور فهیم هستند و جدا از بحث نتیجه به دنبال تماشای یک فوتبال زیبا هستند. امیدوارم به ورزشگاه برگردند. همیشه می‌گویم ان‌شاءالله فصل آینده و باز هم می‌گوییم ان‌شاءالله! یک دگرگونی به وجود بیاید و عواملی که بازیکن جذب می‌کنند و مشاوران مالک و مدیرعامل، کاری کنند که آرزوی پرشورها یعنی قهرمانی در لیگ‌برتر، مسجل شود.

میرشفیعیان درباره ماندگاری حمید مطهری روی نیمکت تراکتور گفت: باید حمایت کرد. باشگاه چنین تصمیمی گرفته و ان‌شاءالله بتوانیم در این چند هفته به سهمیه آسیایی نزدیک شویم. اگر تراکتور در آسیا حضور پیدا کند، ورزشگاه پر می‌شود و اخبار این اتفاق پخش خواهد شد که امیدوارم این اتفاق خوب رقم بخورد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۳۶۲۳
ارسال نظر