کدخبر: ۱۳۹۱۸

چه کسی قهرمان لیگ جزیره خواهد شد؟/ پیش‌بینی گری نویل از قهرمان

ستاره سابق منچستر یونایتد براین باور است که منچستر سیتی جام قهرمانی را در فصل جاری لیگ جزیره بالای سر خواهد برد.

چه کسی قهرمان لیگ جزیره خواهد شد؟/ پیش‌بینی گری نویل از قهرمان

به گزارش 24 آنلاین، دو تیم منچستر سیتی و آرسنال رقابت تنگاتنگی برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس دارند.

آرسنال با ۸۳ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد این درحالی است که منچستر سیتی با یک امتیاز کمتر و البته یک بازی کمتر در رده دوم جای دارد.

به نوشته اسکای  اسپورت، گری نویل درباره این سوال که چه تیمی قهرمان فصل جاری می شود، گفت: پیش بینی من این است، البته باید بگویم که اطمینان ندارم. به نظرم شنبه منچستر سیتی برابر فولام به پیروزی می رسد و آرسنال برابر منچستر یونایتد امتیاز از دست می دهد. سیتی سه شنبه با پیروزی برابر تاتنهام جشن قهرمانی می گیرد.

او ادامه داد: من دوست دارم که رقابت برای جام قهرمانی تا آخرین روز ادامه داشته باشد و این در صورتی است که آرسنال در اولدترافورد امتیاز بگیرد. آرسنال نشان داده است که تیمی متفاوت است با این حال پیش بینی من این است که منچستر سیتی تا پایان به روند خود ادامه خواهد داد و قهرمان می شود.

در صورتی که منچستر سیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس قهرمان شود یک رکورد خاص و بی سابقه را به ثبت خواهد رساند به طوریکه برای چهارمین فصل پیاپی جام را بالای سر خواهد برد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۳۹۱۸
ارسال نظر