کدخبر: ۱۴۰۱۸

امباپه سوال جنجالی خبرنگار را بی جواب گذاشت

مهاجم پاری سن ژرمن به سوال حاشیه سازی که یک خبرنگار از او پرسید جواب نداد. او همچنین از شکست تیمش برابر دورتموند بسیار ناراحت بود.

امباپه سوال جنجالی خبرنگار را بی جواب گذاشت

به گزارش 24 آنلاین، ام باپه در هر دو بازی رفت و برگشت برابر بوروسیا دورتموند موفق به گلزنی نبود و همین کافی بود که پاری سن ژرمن نه تنها از گلزنی بازماند بلکه جواز صعود به فینال را هم به دست نیاورد. 

ام باپه بعد از بازی گفت: بسیار ناراحت هستیم و احساس ناکامی شدیدی داریم. نشان دادیم که می توانیم در فصل جاری دست به کارهای بزرگی بزنیم اما در فوتبال برای پیروزی باید گل زد.  به دنبال پیروزی در این بازی بودیم اما متاسفانه مثل بازی رفت شکست خوردیم.

او ادامه داد: برای پیروز شدن در لیگ قهرمانان اروپا باید فعالیت بسیار بیشتری از خود نشان داد. به نظرم جنب و جوش لازم را در این بازی نداشتیم. اصلا این را قبول ندارم که اعتماد به نفس بیش از حد باعث شکست ما شد. ما انگیزه لازم را داشتیم اما نتوانستیم به پیروزی برسیم. در فوتبال باید قدر موقعیت ها را دانست. ما هنوز اهدافی در این فصل داریم که برای رسیدن به آنها تلاش می کنیم.

در پایان از ام باپه سوال شد که آیا دوست دارد در بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ تیم مادریدی به پیروزی برسد که ام باپه این سوال را بدون پاسخ گذاشت و صحنه را ترک کرد.

قرارداد ام باپه با پاری سن ژرمن تابستان پیش رو به پایان می رسد. او هنوز قراردادش را تمدید نکرده و گمانه زنی ها حاکی از این است که راهی رئال می شود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۴۰۱۸
ارسال نظر