کدخبر: ۱۴۵۲۹

استقلال و پرسپولیس نباید این اشتباه را مرتکب شوند!

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر تیمی فکر کند بازی های باقیمانده اش کمی از رقیب دیگر آسان‌تر است به رویای هوادارانش پایان تلخ داده است.

استقلال و پرسپولیس نباید این اشتباه را مرتکب شوند!

به گزارش 24 آنلاین، محمد برزگر، درباره کورس قهرمانی استقلال و پرسپولیس در فاصله اندک سه هفته مانده به پایان فصل جاری لیگ برتر گفت: من فکر می‌کنم زیبایی فوتبال در این فصل به مراتب بیشتر از قبل بوده است. وقتی تیم‌های پرطرفدار برای قهرمانی می‌جنگند باعث پویایی بیشتر جامعه فوتبالی هم می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تفاضل یک امتیازی این تیم با استقلال که در صدر جدول است افزود: یک امتیاز نمی‌تواند حاشیه امن خوبی برای قهرمانی استقلال باشد اما به هر حال فعلا این تیم در صدر جدول است و پرسپولیس چاره‌ای جز بردن در سه بازی و انتظار برای توقف استقلال ندارد.

اشتباهی که استقلال و پرسپولیس نباید بکنند/به سمت مرگ آرزوها نروند

او درباره اینکه کدام تیم بازی‌های آسان‌تری دارد پاسخ داد: هر تیمی فکر کند بازی آسان دارد به رؤیای هواداران خود برای قهرمانی پایان داده است. مرگ آرزوهای یک تیم همین نگاه است که فکر کنند بازی آسان‌تری در چنین شرایطی نسبت به رقیب دارند. قطعا این درک در بین بازیکنان دو تیم هم وجود دارد و هیچ کدام حریف را ساده نمی‌گیرند.

برزگر در خصوص عملکرد اوسمار ویه را در پرسپولیس تاکید کرد: او باعث شد پرسپولیس در کورس قهرمانی بماند. سرمربیگری در تیمی چون پرسپولیس فقط آنالیز و تاکتیک نیست بلکه مدیریت بسیار بزرگی می‌خواهد که اوسمار نشان داد فعلا موفق بوده است چون کمترین حاشیه از این تیم به بیرون آمده و همه تیم روی یک هدف مشترک که قهرمانی است تمرکز دارند.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۴۵۲۹
ارسال نظر