کدخبر: ۱۵۳۲۷

ثبت یکی از «ترین‌های» لیگ برتر به نام پیکان

تیم فوتبال پیکان در فاصله دو هفته تا پایان رقابت های لیگ برتر، یکی از عناوین ترین های فصل جاری را به نام خود به ثبت رساند.

ثبت یکی از «ترین‌های» لیگ برتر به نام پیکان

به گزارش 24 آنلاین، تیم فوتبال پیکان فصل بیست و سوم لیگ برتر را با هدایت رسول خطیبی آغاز کرد که در هفته دهم و به دلیل کسب نتایج ضعیف این مربی از سمت خود کناره گیری کرد و رضا عنایتی عهده دار خودروسازان شد.

پیکان در پایان هفته بیست و هشتم با کسب ۲۶ امتیاز در مکان دوازدهم لیگ برتر ایستاده است و در فاصله دو هفته تا پایان این رقابت‌ها، همچنان خطر سقوط به دسته پایین‌تر را حس می‌کند.

شاگردان رضا عنایتی تاکنون در ۱۴ دیدار لیگ برتر با نتیجه تساوی از زمین بازی خارج شده‌اند و در دو بازی باقی مانده خود باید به ترتیب رو در روی فولاد خوزستان و استقلال تهران بروند.

پس از پیکان تیم گل گهر با ۱۲ تساوی در رده دوم بیشترین تعداد تساوی در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر قرار دارد. با توجه به دو هفته تا پایان فصل بیست و سوم، پیکان اگر در دو بازی باقی مانده خود هم تساوی کسب نکند باز هم عنوان بیشترین تعداد تساوی در فصل جاری را از آن خود خواهد کرد و گل گهر هم این شانس را دارد تا به تعداد تساوی‌های پیکان دست یابد.

پیکان در هفته بیست و نهم لیگ برتر روز سه شنبه ۸ خرداد از ساعت ۲۰ و در ورزشگاه شهدای فولاد رو در روی فولاد خوزستان قرار می‌گیرد.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۵۳۲۷
ارسال نظر