کدخبر: ۱۵۶۲۱

پرسپولیس هنوز قهرمانی را به دست نیاورده است

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس از الان نباید خود را قهرمان لیگ بداند، زمانی می‌تواند جام را به خود اختصاص دهد که ۳ امتیاز بازی برابر مس رفسجان را بگیرد.

پرسپولیس هنوز قهرمانی را به دست نیاورده است

به گزارش 24 آنلاین، ضیا عربشاهی، در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس برابر شمس آذر اظهار کرد: هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند شمس آذر تیمی است که واقعا حرفه‌ای بازی می‌کند و هدفش این بود که از جلو بازی کند و فراز و نشیب زیادی داشت، در کل هر دو تیم بازی زیبایی را ارائه دادند. هر چند معتقدم برخی از بازیکنان پرسپولیس در حد خود ظاهر نشدند و مربی تیم توقع زیادی از آنها داشت. بازیکنی که مرکز زمین بازی می‌کند باید وینگرهای چپ و راست و مهاجم جلوی خود را به خوبی تغذیه کند، در حالی که در پاس دادن اشتباهات زیادی داشتند و توپ را زیاد نگه می‌داشتند و ضربات آخرشان اشتباه بود. شمس آذر مخصوصا نیمه دوم از جلو بازی می‌کرد و هدفش کسب ۳ امتیاز بازی بود.

وی گفت: پرسپولیس با تعویض‌های خوبی که در نیمه دوم داشت شرایط بهتری پیدا کرد و توانست برنده دیدار شود. البته با این پیروزی پرسپولیس نباید فکر کند که از حالا قهرمان است بازی سختی را با مس رفسجان دارد، این تیم در دور برگشت به نتایج خوبی دست پیدا کرده و تیم بسیار خوبی است. بازیکنان پرسپولیس باید در بازی آخر از نظر روحی و روانی و ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشند. گل اولی که پرسپولیس زد روی اشتباهات فردی شمس آذر بود که سبب شد تا مهاجمان ما صاحب موقعیت شوند و اولین گل را به ثمر برسانند.

عربشاهی با بیان اینکه بازی آخر سرنوشت تیم قهرمان را مشخص می‌کند، خاطرنشان کرد: پرسپولیس از الان نباید خود را قهرمان لیگ بداند، زمانی می‌تواند جام را به خود اختصاص دهد که ۳ امتیاز بازی برابر مس رفسجان را بگیریم. به اعتقاد من استقلال هم بازی سختی را برابر پیکان خواهد داشت این تیم در حال سقوط است و اگر نتیجه را واگذار کند سقوط خواهد کرد. بنابراین بازی آخر تکلیف تیم قهرمان را مشخص می‌کند.

بازیکن پیشین پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس در حال حاضر از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد و از مهره‌های خوبی برخوردار است، تیمی که از نظر روحی و روانی شرایط خوبی داشته باشد و از نظر بدنی آماده باشد شک نکنید که قهرمان است.

عربشاهی اظهار کرد: تیم شمس آذر درست است اکثر بازیکنان آن گمنام و جوان هستند اما تلاش می‌کنند جلوی تیم‌های بزرگ خودنمایی کنند و فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارند. آنها در فاز حمله خوب شرکت می‌کنند و ارسال‌های خوبی برابر پرسپولیس داشتند. در این بازی ارسال‌هایی که از سمت چپ به سمت دروازه پرسپولیس می‌آمد بسیار خطرناک بود. ما هر زمان به بازی عددی و ترکیبی روی می‌آوریم تیم مقابل را بایکوت می‌کنیم. در بازی برابر شمس آذر نیز این اتفاق رخ داد. گل سومی که شمس آذر خورد روی اشتباهات فردی بود و گلر این تیم به جای اینکه توپ را بگیرد از دستش در رفت و وارد دروازه شد. اکثر گل‌ها روی خلاقیت و اشتباهات فردی به ثمر می‌رسد که در بازی برابر شمس آذر، پرسپولیس از این طریق توانست ۳ گل به ثمر برساند.

وی گفت: پرسپولیس در این بازی بسیار هوشمندانه و خوب بازی کرد و توانست صدرنشینی خود را حفظ کند. بازی آخرش که برابر مس رفسجان است بازی سخت و حساسی است. این تیم می‌خواهد با شکست پرسپولیس خود را در جدول بالا بکشد و جزو ۴ تیم قرار بگیرد. بنابراین بازی هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی جذاب و زیبایی خواهد بود. امیدوارم با شکست مس رفسجان قهرمان جام شویم و دل هواداران را شاد کنیم.

عربشاهی در پایان گفت: از چند هفته پیش به صراحت اعلام کردم که پرسپولیس قهرمان جام است، استقلال دوم می‌شود و سپاهان نیز در جایگاه سوم قرار می‌گیرد. هر چند بازی سختی برابر مس خواهیم داشت اما پرسپولیس با پتانسیل بالایی که دارد اگر بتواند این تیم را از جلو پرس کند و اجازه ندهیم تیم مس به خودباوری برسد به راحتی می‌توانیم با به ثمر رساندن ۳ گل این تیم را شکست دهیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۶۲۱
ارسال نظر