کدخبر: ۱۶۲۶۷

واکنش دبیرکل فدراسیون به چرخش ۱۸۰ درجه ای یک عضو محروم

دبیرکل فدراسیون فوتبال نسبت به اتفاقات رخ داده در خصوص محرومیت یک عضو سازمان لیگ و شایعه بازداشت او واکنش نشان داد.

واکنش دبیرکل فدراسیون به چرخش ۱۸۰ درجه ای یک عضو محروم

به گزارش 24 آنلاین، هدایت ممبینی در جریان نشست خبری خود که امروز (یکشنبه ۲۰ خرداد) برگزار شد، درباره محرومیت برخی افراد در پرونده فساد در فوتبال تاکید کرد: یک نفر که به هر حال از سوی فدراسیون فوتبال فعلی و پس از ورود مراجع قضایی با محرومیت از حضور و فعالیت روبرو شد قبلا مورد نقدی به خاطر مبارزه با فساد میز قرار گرفته بود. این موردی است که آدم نمی تواند پیش بینی کند چه اتفاقی برای افراد رخ می دهد. به هر حال هیچ تضمینی نیست اما آنچه قطعیت دارد ادامه برخورد ما با افرادی است که قصد دارند به روح فوتبال خدشه وارد کنند.

در این بین یکی از خبرنگاران از او پرسید آیا منظور شما فریبرز محمودزاده است یادآور شد: بله! همینطور است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمودزاده درحالی اکنون به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده محسومتهمی کب می‌شود که پیش از این رئیس فدراسیون لوح شرافت را به دلیل افشای یک فساد مهم دریافت کرد.

او در دوران ریاست محمد دادکان در سال ۸۲ با همکاری یکی از مسئولان نظارتی، یکی از افراد مرتبط با یک باشگاه‌ها را که قصد رشوه دادن داشت، به طبقه پنجم فدراسیون فوتبال برده و زمینه بازداشت او را در یکی از اتاق‌های آن طبقه فدراسیون فراهم می‌کند.

همین امر نیز منجر به تجلیل ریاست اسبق فدراسیون از محمودزاده می‌شود اما چرخ روزگار به شکلی می‌چرخد که پس از نزدیک به ۲۰ سال، محمودزاده در جایگاه متهم یکی از پرونده‌های مهم تاریخ فوتبال کشورمان بازداشت می‌شود و از ادامه مشاوره حقوقی به فدراسیون نیز عزل می شود.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۶۲۶۷
ارسال نظر