کدخبر: ۱۶۴۰۰

ستاره‌ها راجع به قهرمان یورو ۲۰۲۴ چه می‌گویند؟

برخی از بازیکنان، کارشناسان و ستارهای سابق نظرشان را درباره قهرمان یورو بیان کردند.

ستاره‌ها راجع به قهرمان یورو 2024 چه می‌گویند؟

به گزارش 24 آنلاین، یورو ۲۰۲۴ از جمعه شب با دیدار آلمان و اسکاتلند در مونیخ شروع می شود و ۲۴ تیم برتر اروپا به رقابت با هم خواهند پرداخت. رسانه RND آلمان پیش از شروع این رقابت ها  با برخی از بازیکنان، کارشناسان و ستارهای سابق درباره اینکه چه تیمی قهرمان می شود به صحبت پرداخت.  

در زیر صحبت این افراد را می خوانیم: 

رود گولیت (بازیکن سابق هلند) : فرانسه شانس اول قهرمانی است، آنها از نظر تئوری حتی می توانند سه تیم ملی خوب داشته باشند. بازیکنان بزرگی در همه پست ها در فرانسه بازی می کنند.

برند نویندورف (رئیس اتحادیه فوتبال آلمان) : به طور کلی، چند بازی اخیر من را خوش بین می کند. می توان از تیم انتظار داشت کارهای زیادی انجام دهد. به همین دلیل من مطمئن هستم که می توانیم در مسابقات خیلی جلو برویم.

هلموت شون (دروازه بان سابق آلمان) : من روی کرواسی شرط می بندم. آنها ترکیبی از تجربه و استعداد دارند و خلاقیت و کار گروهی زیادی دارند. حتی اگر هنوز موفقیت بزرگی کسب نکرده باشند، ولی قدرت تیمی بالایی دارند.  

فابیو کاپلو : انگلیس. من انگلیس را دوست دارم. آنها در خط هافبک و حمله با بلینگام و کین بهترین هستند. متأسفانه آنها همچنان در پست دروازه بانی مشکل دارند اما من همچنان می گویم انگلیس.

سباستین هالر (مهاجم تیم ملی عاج) : من در یورو اخیر خیلی از پیش بینی هایم غلط از آب درآمد (می خندد). اما اگر از من بپرسید: ساحل عاج در خانه قهرمان شد، قطر نیز در خانه قهرمان جام ملت های آسیا شد. چرا آلمان نشود؟  

الساندرو دل پیرو (بازیکن سابق ایتالیا) : البته که می گویم ایتالیا و خوشحالم که این بار کمتر کسی درباره ما صحبت می کند. همه در مورد فرانسه، انگلیس و آلمان صحبت می کنند و این برای ما خوب است.  

مارسل دسایی (مدافع سابق تیم ملی فرانسه) : فرانسه پتانسیل قهرمانی را دارد. ما واقعاً تیم قدرتمندی داریم ولی در مرحله گروهی با یکی دیگر از تیم های خوب یورو یعنی هلند روبرو خواهیم شد که آسان نخواهد بود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۶۴۰۰
ارسال نظر