کدخبر: ۱۶۷۹۸

دلال‌ها نباید در فوتبال دست داشته باشند

سیدمهدی سیدصالحی ابراز امیدواری کرد که با مبارزه جدی با فساد دست دلال ها از فوتبال کوتاه شود.

دلال‌ها نباید در فوتبال دست داشته باشند

به گزارش 24 آنلاین، سیدمهدی سیدصالحی بازیکن پیشین تیم فوتبال سپاهان، در حاشیه مسابقات چهارجانبه جام غدیر که در دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار می‌شود گفت: جام غدیر تورنمنتی چهارجانبه بین منتخب سرخابی‌ها، مداحان، رسانه و هنرمندان است. به نظر من چنین جام‌هایی از این بابت خوب است که می‌توان با دوستان دیداری تازه کرد و در کنار هم بازی انجام دهیم و کسانی هم دوست دارند از نزدیک عزیزانشان را ببیند برای دیدن آنها می آیند.

وی در خصوص قهرمانی تیم سپاهان در جام حذفی گفت: شرایط سپاهان امسال به گونه‌ای بود که فصل را خیلی خوب شروع کرد اما برخی حواشی مانند کسر امتیاز، محرومیت و اتفاقاتی که در بازی‌های آسیایی رخ داد موجب شد تیم سپاهان وارد حاشیه شود. به نظر من بازیکنان و کادر فنی تیم هم در حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد حواشی نقش داشت. بازیکنان این تیم یک سری از بازی‌ها را به راحتی از دست دادند در صورتی که می‌توانستند با این همه حواشی قهرمان لیگ شوند که این اتفاق رخ نداد و در نهایت توانستند قهرمانی جام حذفی را به دست بیاورند.

وی ادامه داد: جا دارد به هواداران سپاهان بابت قهرمانی در جام حذفی تبریک بگویم. دهه ۸۰ دهه طلایی سپاهان بود و یک قطب جدید به فوتبال ایران اضافه شد و سال‌های سال این تیم هم در لیگ و هم در جام حذفی قهرمان می‌شد اما مدتی از این جام دور بود که با جام حذفی جبران شد. من به عنوان پیشکسوت هواداران سپاهان، به هواداران تبریک می گویم و امیدوارم ادامه دار باشد.

سیدصالحی در خصوص پرونده‌های فساد که در فوتبال ایران شکل گرفته است گفت: اگر عزم جزمی برای مبارزه با فساد وجود دارد باید تا آخرین قدم برای ریشه کن کردن آن گام بردارند. اتفاقاتی که در سال ۱۴۰۰ در خصوص تیمی که از لیگ یک به لیگ برتر آمده است اگر واقعاً رقم خورده باشد به این معناست که هر زحمتی هم کشیده شود فایده ندارد. به نظر سازمان بازرسی کل کشور برای همه باشگاه‌ها به این قضیه ورود کند و فوتبال پاکی داشته باشیم که نتیجه آن در مستطیل سبز تعیین شود.

وی در ادامه گفت: اگر این اراده‌ای که برای مبارزه با فساد شکل گرفته است ادامه دار باشد باید دست دلال‌ها از فوتبال ایران بریده شود و اجازه ندهند چنین افرادی وارد فوتبال شوند و فوتبال به دست افراد فوتبالی و پاک بیفتد.

سیدصالحی در خصوص شرایط تیم‌های پرسپولیس و استقلال هم گفت: همه اعضای این دو تیم از جمله هیأت مدیره، مدیرعامل و کادر فنی در تلاش هستند که بهترین عملکرد را داشته باشند. بعد از آنکه تیم‌های استقلال و پرسپولیس را به بخش خصوص واگذار کردند موجب می‌شود این دو تیم در فصل نقل و انتقالات سریع‌تر عمل کنند و منتظر بودجه نباشند که از این نظر کار مثبتی است و حتماً هیأت مدیره هر دو تیم به فکر هستند و شرایطی را فراهم خواهند کرد که تماشاگران از نقل و انتقالات تیم‌ها راضی باشند.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۶۷۹۸
ارسال نظر