کدخبر: ۱۷۰۸۵

نیمکت نشینی کین و بلینگام در مرحله حذفی؟

بازیکن سابق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان از عملکرد جود بلینگام و هری کین تیم ملی انگلیس انتقاد کرد.

نیمکت نشینی کین و بلینگام در مرحله حذفی؟

به گزارش 24 آنلاین، انگلیس با برتری یک بر صفر  برابر صربستان و تساوی با دانمارک (یک - یک) و اسلوونی (صفر - صفر) به مقام اول گروه خود دست یافت و در این رقابت‌ها خوب ظاهر نشده است.

به گزارش اسپورت ۲۴، دیتمار هامان با انتقاد از عملکرد این تیم در یورو گفت: از بین زوج فیل فودن و جود بلینگام، فقط یکی باید بازی کند و من فودن را انتخاب می‌کنم. بلینگام را نیمکت نشین می‌کنم، فودن را در مرکز قرار می دهم و کول پالمر و آنتونی گوردون را در کناره‌ها می‌گذارم. بلینگام در شش ماه اول حضورش در رئال مادرید عالی بود اما از کریسمس افت کرد و در مرحله یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان اروپا اثری از او ندیدیم. به همین دلیل از عملکرد او در یورو تعجب نمی‌کنم. او بدون شک بازیکن خوبی است اما باید بازی سال گذشته خود را تکرار کند. بسیاری از مردم درباره توپ طلا صحبت می‌کنند اما در حال حاضر او را به عنوان یک بازیکن ستاره نمی‌بینم.

هامان در ادامه با انتقاد از هری کین افزود: در مورد هری کین، فکر می کنم او در بایرن مونیخ هم همینطور بازی کرد. کین فصل گذشته ۳۶ گل در بوندسلیگا به ثمر رساند اما زمانی که تیم به او نیاز داشت گل نمی زد. اگر ۱۰۰ میلیون یورو به شما دستمزد داده شود، گاهی اوقات باید خودتان فرصت گلزنی ایجاد کنید. ساوتگیت باید به این فکر کند که با هری کین چه کند. اولی واتکینز یک مهاجم زیرک است که الان روی نیمکت قرار دارد. بازی کین نسبت به قبل خیلی افت کرده و سرمربی انگلیس باید این را ببیند. کین به زودی ۳۱ ساله می‌شود و سه سال از قراردادش با بایرن مونیخ باقی مانده است.

انگلیس در یک هشتم نهایی یورو باید به دیدار تیم ملی اسلونی برود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۰۸۵
ارسال نظر