کدخبر: ۱۷۸۵۳

اسکالونی از کدام تیم در یورو ۲۰۲۴ طرفداری می‌کند؟

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت که دوست دارد اسپانیا در یورو ۲۰۲۴ قهرمان شود.

اسکالونی از کدام تیم در یورو 2024 طرفداری می‌کند؟

به گزارش 24 آنلاین، تیم ملی فوتبال آرژانتین با هدایت اسکالونی به نیمه نهایی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا راه پیدا کرده و خود را آماده دیدار حساس با کانادا می‌کند.

باوجود آن که اسکالونی در کوران یک رقابت سخت است اما نشان می‌دهد که یورو ۲۰۲۴ را هم دنبال می‌کند.

به نوشته اسپورت، اسکالونی تیم مورد علاقه خود را اعلام کرد و دوست دارد که اسپانیا با هدایت دی لافونته جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

او گفت: به نظرم بیش‌تر مردم آرژانتین طرفدار اسپانیا هستند و دوست دارند که این تیم قهرمان شود. من هم طرفدار اسپانیا هستم و امیدوارم که این تیم در ادامه مسیر خود موفق شود. من از عملکرد دی لافونته در اسپانیا بسیار خوشحال هستم و به نظرم او بسیار خوب کار کرده است.

اسکالونی درباره وضعیت لیونل مسی برای دیدار حساس با کانادا گفت: خوشبختانه وضعیت خوب است و هیچ شکی به مسی نداریم. اگر مسی مصدومیت نداشته باشد همیشه در ترکیب خواهد بود. لئو خوب است. او بازیکنی کلیدی برای ماست و در هر شرایطی به تیم کمک می‌کند. چه کسی به آمادگی او شک خواهد کرد؟ من هرگز هیچ شکی نخواهم داشت. 

سرمربی آلبی سلسته در ادامه صحبت‌هایش پیشنهاد جالبی داد و گفت: دوست دارم که یک تیم اروپایی در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا حضور داشته باشد تا ببینیم چه عملکردی خواهد داشت؛ البته دوست دارم که عکس آن هم رخ دهد و یک تیم از ما هم در یورو بازی کند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۸۵۳
ارسال نظر