کدخبر: ۳۴۱۲

پنالتی بحث برانگیز پرسپولیس و استقلال خوزستان ادامه دارد

پنالتی بحث‌برانگیز پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان با واکنش شدیدی از سوی این تیم همراه بود تا بازی برای دقایقی به چالش کشیده شود.

پنالتی بحث برانگیز پرسپولیس و استقلال خوزستان ادامه دارد

به گزارش پایگاه خبری 24، استقلال خوزستان که علی‌رغم نمایش خوبی که برابر سپاهان نساجی طی دو دیدار قبلی خود داشت، در کسب نتیجه با بدشانسی مواجه شده بود نمی‌خواست این اتفاق برابر پرسپولیس برای آنها تکرار شود. آنها دو بار توسط گلزنی جواد آقایی‌پور به گل دست یافتند که هر دو بار البته از سوی پرسپولیسی‌ها جبران شد تا در نهایت با تساوی ارزشمندی این جدال را پایان دهند و امیدوار به آینده باشند.

حسین احمدی مدافع جوان و ۲۳ ساله استقلال خوزستان یکی از جوانانی است که در این فصل از سوی سیروس پورموسوی فرصت حضور در ترکیب آبی‌ها را به دست آورده و در جدال با پرسپولیس نیز تلاش زیادی داشت تا تیمش را به نتیجه دلخواه برساند و برابر مهاجمان پرتعداد سرخپوش روز سختی را در استادیوم غدیر پشت سر گذاشت. احمدی البته همانند دیگر بازیکنان در این بازی بارها نسبت به تصمیمات عرب‌براقی معترض بود و در نهایت نیز به این شکل روبروی داور بازی قرار گرفت.

1969418

پورموسوی که با چالش غیبت هفت بازیکن تاثیرگذارش به دلیل محرومیت و مصدومیت مواجه بود، در نهایت اما در نمایشی قابل تحسین توانست مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته را در اهواز ناکام بگذارد و با یک امتیاز ارزشمند از این جدال خارج شود.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۳۴۱۲
ارسال نظر