کدخبر: ۳۴۳۱
کلوپ:

به هواداران نیاز داریم!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، معتقد است بازیکنانش با انرژی هواداران در آنفیلد می‌توانند مقابل آرسنال بهتر بازی کنند.

به هواداران نیاز داریم!

به گزارش پایگاه خبری 24، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، به هوادارانی که برای دیدار حساس روز شنبه با آرسنال غایب هستند، گفته که بلیت خود را به شخص دیگری بدهند.

کلوپ که تیمش یک امتیاز از توپچی‌ها فاصله دارد، از جو آنفیلد در جریان پیروزی 5-1 در مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه مقابل وستهام انتقاد کرد.

قرمزهای آنفیلد با این برد به مرحله نیمه نهایی صعود کردند و باید با تیم فولام رو به رو شوند. با این حال، با وجود گلزنی دومنیک سوبوسلای، کودی خاکپو، محمد صلاح و کورتیس جونز، کلوپ احساس کرد جو داخل ورزشگاه هیجان‌انگیز نبود.

کلوپ گفت: "در نیمه اول، زمانی که بازیکنان استثنایی بازی کردند، من از جو پشت سرم راضی نبودم. از تماشاگران پرسیدم چه می‌خواهند. ما خیلی چیزها را تغییر دادیم و با موقعیت‌های دیوانه‌وار روی وستهام مسلط شدیم. نمی‌دانم در بازی با منچستریونایتد آنقدر بد بودیم که باید بگوییم متأسفیم آن‌ها را شکست ندادیم؟"

روز شنبه، لیورپول از آرسنال میزبانی می‌کند. آرسنال پس از پیروزی 2-0 مقابل برایتون، 6 روز است که بازی نکرده است.

کلوپ گفت: "ما به جو آنفیلد در روز شنبه نیاز داریم. آرسنال این هفته بازی نکرد. هر کسی که چیزی در مورد آن‌ها می‌داند، متوجه است که آن‌ها آماده خواهند شد، بنابراین ما از همان ثانیه اول به جو آنفیلد نیاز داریم، بدون اینکه من با مربی حریف بحث کنم. اگر در ماه دسامبر فوتبال زیاد است، اگر در وضعیت مناسبی نیستید، بلیت خود را به شخص دیگری بدهید تا به ورزشگاه بیاید."

منبع: ورزش3
کدخبر: ۳۴۳۱
ارسال نظر