کدخبر: ۵۰۰۴

یونایتد برای رفع مشکل گل زنی خود چه می‌کند؟

منچستریونایتد و تاتنهام هر دو علاقه‌مند به جذب دانیل مالن، مهاجم بوروسیا دورتموند هستند.

یونایتد برای رفع مشکل گل زنی خود چه می‌کند؟

به گزارش پایگاه خبری 24 و به نقل از ساکرنت، بوروسیا دورتموند در نظر دارد به دانیل مالن، مهاجم سابق آرسنال، اجازه دهد پس از دو سال و نیم حضور در این باشگاه با مبلغی حدود ۲۶ میلیون پوند از زردپوشان آلمانی جدا شود.

مالن ۲۴ ساله در این فصل در ۲۳ بازی در تمامی رقابت‌ها برای دورتموند شش گل به ثمر رسانده و در مجموع دوران حضورش در دورتموند ۲۵ گل در ۹۶ بازی به ثمر رسانده است. با توجه به حضور قریب الوقوع جیدون سانچو، دورتموند قصد فروش مالن را دارد تا جا برای ستاره انگلیسی باز شود.

درست است که مالن شش گل در این فصل به ثمر رسانده است ولی انتظارات از این بازیکن بسیار بالاست و او نتوانسته آن طور که انتظار می‌رفت در دورتموند عمل کند. مالن در آیندهوون  ۵۵ گل در ۱۱۶ بازی به ثمر رساند و نشان داد بازیکن گلزنی است.

گزارش شده است که لیورپول نیز به جذب این بازیکن هلندی علاقه‌مند است اما به نظر می‌رسد یونایتد و تاتنهام تمایل زیادی به خرید این بازیکن دارند. تاتنهام البته تیمو ورنر از  لایپزیگ را نیز زیر نظر دارد و با این بازیکن به توافق رسیده و در این صورت یونایتد تنها خواهان دانیل مالن خواهد بود و شانس زیادی برای خرید او خواهد داشت.

تاکنون در فصل نقل و انتقالات زمستانی در باشگاه منچستریونایتد، دونی فن‌دبیک به صورت قرضی راهی اینتراخت فرانکفورت شد و قرارداد قرضی سرخیو رگیلون را نیز فسخ کرد و او به تاتنهام برگشت. رگیلون ۲۷ساله که تابستان ۲۰۲۳ به صورت قرضی راهی اولدترافورد شده بود، ۱۲ بار برای شیاطین سرخ به میدان رفت.

همچنین به نظر می‌رسد آنتونی مارسیال نیز روزهای پایانی حضورش را در یونایتد سپری می کند و جدا شده بعدی شیاطین سرخ خواهد بود. این در حالی است که گفته می‌شود رافائل واران و کاسیمیرو نیز مورد توجه تیم های عربستانی‌اند.

منچستریونایتد فردا دوشنبه باید در جام حذفی انگلیس برابر ویگان اتلتیک قرار گیرد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۰۰۴
ارسال نظر