کدخبر: ۵۱۴۰

قهرمان سابق، در مسیر بازگشت است!

به نظر می‌رسد قهرمان سابق لیگ برتر در مسیر بازگشت به روزهای خوب قرار گرفته است.

قهرمان سابق، در مسیر بازگشت است!

به گزارش پایگاه خبری 24، خوزستان همواره به عنوان یکی از باشگاه‌های دارای ساختار در فوتبال ایران شناخته شده؛ تیمی که در بحث آکادمی معمولا فعالیت‌های زیادی داشته و در لیگ برتر هم تا قهرمانی و کسب جام پیش رفته، حالا یکی دو سالی است حال و روز خوبی ندارد.

فولاد خوزستان لیگ بیست و سوم را نیز خوب شروع نکرد و ناکامی های اخیر باعث شد تا مدیران کارخانه فولاد برای تقویت تیم اقدام کنند. چند هفته پیش بود که بهرام رضاییان مدیر موفق فوتبال به عنوان سرپرست مدیرعامل فولاد منصوب شد و با حضور این مدیر کارنامه‌دار و نام‌آشنا امیدواری‌های زیادی برای بازگشت فولاد به روزهای خوب ایجاد شده است.

از زمانی که رضاییان مدیریت باشگاه فولاد را برعهده گرفته، این تیم 3 بازی در لیگ برتر انجام داده و موفق شده در این سه مسابقه 5 امتیاز به دست آورد و جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشد. صعود فولاد تا رده یازدهم با 15 امتیاز در پایان نیم فصل این امیدواری را نزد طرفداران ایجاد کرده که قهرمان سابق لیگ برتر ایران دوباره به روزهای خوب برگردد.

نکته قابل توجه درباره فولاد اقدامات مدیریت باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی است. بهرام رضاییان سرپرست مدیرعاملی باشگاه فولاد در روزهای گذشته طی جلسات و صحبت‌هایی که با ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی تیمش داشته با نظر او در راستای تقویت تیم گام‌های مثبتی برداشته است.

مارتینز برخی بازیکنان را در لیست مازاد قرار داده و به واسطه این فهرست مدیران باشگاه برای فسخ قرارداد نفراتی که مد نظر سرمربی اسپانیایی نیستند اقدام کرده‌اند. اتفاق ویژه اما تقویت تیم با جذب نفرات تاثیرگذار توسط فولادی‌ها است. بهرام رضاییان طی روزهای گذشته با نظر سرمربی اسپانیایی خود اقدام به جذب برخی نفرات مطرح کرده و به توافقاتی با بعضی بازیکنان دست یافته است.

اینطور که از شواهد پیدا است، تغییرات رخ داده در امر مدیریت فولاد، امیدواری زیادی نزد اعضای این تیم و البته هواداران ایجاد کرده تا نماینده سابق ایران در لیگ قهرمانان آسیا بتواند بار دیگر به روزهای خوب برگردد. بی‌شک اگر برنامه‌های نقل و انتقالاتی باشگاه فولاد به درستی پیش برود، شاهد پیشرفت این تیم در نیم فصل دوم 


 خواهیم بود و دیگر شاهد حضور قرمزهای اهوازی در جمع تیم‌های پایینی جدول نخواهیم بود.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۵۱۴۰
ارسال نظر