کدخبر: ۸۹۶۶

آنچلوتی: ما منتظر مودریچ‌ایم

سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر سویا به ستایش از مودریچ پرداخت و گفت که باشگاه رئال منتظر تصمیم این بازیکن کروات برای فصل بعد است.

آنچلوتی: ما منتظر مودریچ‌ایم

به گزارش پایگاه خبری 24، رئال مادرید در حساس‌ترین و جذاب‌ترین بازی هفته بیست و ششم رقابت‌های لالیگا در سانتیاگو برنابئو از سویا پذیرایی کرد و توانست با یک گل به پیروزی  دست پیدا کند.

به نوشته مارکا، کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی تا پایان با تلاش زیاد دو تیم همراه بود و موقعیت‌های زیادی خلق شد. ما کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم و فرصت‌های خوبی را خلق کردیم و به همین خاطر شایسته کسب پیروزی بودیم. به این تیم و نمایشی که داشت افتخار می‌کنم. ما برابر یک حریف سخت مبارزه کردیم. کمی ریسک کردیم و نشان دادیم که می‌توانیم در طول ۹۰ دقیقه خوب باشیم.

او درباره گل مودریچ گفت: گل زیبایی بود. مودریچ در حال بهبودی از مصدومیت بود. او در این بازی کمک زیادی به ما کرد و شایسته چنین گل زیبایی بود. ما با مودریچ شادی گل داشتم چرا که شایسته این رفتار بود. نیمکت نشین کردن چنین بازیکنی سخت  است. او امشب نشان داد که یک الگو برای همه بازیکنان است.

آنچلوتی درباره آینده مودریچ در رئال گفت: همه چیز بستگی به خود او دارد. ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که او چه تصمیمی می‌گیرد. او و تونی کروس و البته ناچو شرایطی مشابه دارند. باشگاه فرصت لازم برای تصمیم‌گیری و تعامل با این سه بازیکن را دارد. مودریچ باید خودش تصمیم بگیرد. او اصلا به نظر نمی‌رسد که یک بازیکن  ۳۹ ساله است.

سرمربی رئال مادرید درباره سرخیو راموس هم گفت: او همچنان به خاطر آنچه که در رئال انجام داد در قلب ما است. ما برای همیشه مدیون راموس هستیم و او را بسیار دوست داریم. او شایسته چنین جایگاهی در رئال است.

رئال مادرید با پیروزی که در این بازی به دست آورد جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی مستحکم‌تر کرد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۹۶۶
ارسال نظر