کدخبر: ۸۹۷۲

فولاد در راه سقوط / چه کسانی مقصرند؟

یک مربی فوتبال معتقد است نبود هیات مدیره فوتبالی و مدیریت توانمند، فولاد را به مرز سقوط نزدیک‌تر می کند.

فولاد در راه سقوط / چه کسانی مقصرند؟

به گزارش پایگاه خبری 24، کریم شریفی اظهارکرد: چه بر سر باشگاه فولاد آمده است که هر کسی پایش را از گلیمش درازتر می کند و با احساسات مردم فوتبال دوست خوزستان بازی می‌کند. فولاد این روزها دچار هرج و مرج شده است و در سراشیبی سقوط قرار دارد. من معتقدم نبود مدیران کاربلد درون باشگاه و نبود هیات مدیره قوی و فوتبالی بلای جان فولاد شده است.

وی گفت: در شروع فصل لیگ برتر مدیران باشگاه در انتخاب سرمربی به درستی عمل نکردند و در نقل و انتقالات نیز بازیکنان باکیفتی جذب نشدند. با شروع لیگ هم شاهد اتفاقات ناگوار و کسب نتایج بد بودیم که همراه با اعتراض شدید هواداران بود. رفتن منصوریان و آمدن سرمربی اسپانیایی، کمی آرامش به تیم ترزیق کرد، هر چند این تیم با آمدن سرمربی خارجی هم بازی های درخشانی انجام نداد و دو سه برد اقتصادی به دست آورد.

این مربی فوتبال عنوان کرد: با تغییرات در مدیریت باشگاه، بازهم شاهد چالش بودیم و تصمیم ناگهانی اخراج سرمربی اسپانیایی در شروع نیم فصل دوم، بازهم اعتراض شدید اهالی فوتبال استان را به همراه داشت. در حالی که هواداران فولاد انتظار داشتند مسئولان باشگاه به دنبال یک مربی طراز اول و روزمه دار باشند ولی این گونه نشد و مدیریت باشگاه به دنبال گزینه هایی رفت که اخراجی های لیگ بودند و کارنامه درخشانی نداشتند و به نظرم این نوع رفتار باشگاه فولاد، باعث دلسردی علاقه مندان فوتبال استان شده است.

وی با بیان این که تصمیم‌گیرندگان باشگاه فولاد چه کسانی هستند، افزود: نبود هیات مدیره فوتبالی و مدیریت توانمند، فولاد را به مرز سقوط نزدیک تر می کند؛ فولاد در این برهه سختِ زمانی نیاز به آرامش دارد. فولاد سرمایه فوتبال خوزستان است ولی برای این باشگاه در خوزستان تصمیم نمی گیرند و کسانی برای آن تصمیم گیرنده هستند که درون استان نیستند. تا وقتی هم که تصمیمات بیرون از استان گرفته می شود، فولاد هرگز روزهای خوبی را به چشم نخواهد دید. مسئولان استان باید سریعا به این قضیه ورود کنند و اجازه ندهند فولاد نابود شود.

شریفی در ادامه نیز درباره نفت آبادان، گفت: با آمدن سهراب بختیاری زاده به عنوان سرمربی نفت باید همه اهالی فوتبال استان و آبادان، او و نفت را حمایت کنند زیرا نفت نیاز به آرامش دارد و اگر حمایت های لازم صورت بگیرد این تیم می تواند با قدرت در لیگ ادامه دهد و شاهد نتایج درخشان این تیم باشیم.

وی همچنین درباره وضعیت تیم  استقلال خوزستان، عنوان کرد: استقلال نسبت به نیم فصل اول شرایط بهتری پیدا کرده است و با جذب چند بازیکن خوب و با کیفت نتایج خوبی گرفته است. در آینده حتی می توانیم شاهد عملکرد بهتر از این از سوی استقلال باشیم. باید پورموسوی نیز حمایت شود.

این مربی با اشاره به عملکرد تیم های خوزستانی در لیگ دسته یک کشور، خاطر نشان کرد: نفت مسجدسلیمان نباید در نیم فصل دوم به راحتی امتیاز از دست بدهد و امیدوارم این تیم به لیگ برتر صعود کند. استقلال ملاثانی نیز تنها تیم بومی فوتبال استان است که فوتبال قابل قبولی را به نمایش می گذارد و همیشه حامی بازیکنان بومی استان است. مسئولان ورزش استان باید نگاه ویژه ای به این تیم داشته باشند و آن را حمایت کنند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۹۷۲
ارسال نظر