کدخبر: ۹۶۱۷

اعتراض تند آنچلوتی به داور دیدار رئال و والنسیا

سرمربی رئال مادرید به داور دیدار این تیم برابر والنسیا اعتراض کرد و گفت که چنین چیزی را اصلا ندیده است.

اعتراض تند آنچلوتی به داور دیدار رئال و والنسیا

به گزارش 24 آنلاین، جدال حساس رئال مادرید و والنسیا در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لالیگا جنجالی و پر حاشیه بود.

این بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در ثانیه‌های پایانی داور گل بلینگام را مردود اعلام کرد که این با اعتراض شدید رئالی‌ها و خود این بازیکن همراه شد که در نهایت داور به بلینگام کارت قرمز داد تا او از همراهی تیمش در بازی بعد محروم شود.

جنجال اصلی این بازی به ۳ ثانیه آخر مربوط می‌شد. مودریچ آخرین کرنر بازی را ارسال کرد و ریباند کرنر را براهیم ارسال کرد و ۳ ثانیه پیش از گلزنی بلینگام مانزانو سوتش را به صدا درآورد تا یکی از عجیب‌ترین و بحث‌برانگیزترین صحنه‌های لالیگا به وقوع بپیوندد و در پی اعتراض‌ها پس از این اتفاق بلینگام از بازی اخراج شد.

کارلو آنچلوتی در واکنش به عملکرد داور گفت: بلینگام به من گفت که اصلا به داور توهین نکرده است. باید دید که در گزارش داور به چیزی اشاره می‌شود. این اتفاق بی‌سابقه بود. گل ما درست بود و چنین چیزی را من اصلا ندیده بودم. تاکنون چنین اتفاقی برای من رخ نداده است. اگر داور بعد از آن که دروازه‌بان والنسیا توپ را می‌گرفت سوت می زد مشکلی در اعلام پایان بازی نبود اما ما توپ را در اختیار داشتیم و داور نباید سوت پایان بازی را می‌زد.

او ادامه داد: ما عصبانی هستیم اما باید این بازی را فراموش کنیم چرا که چهارشنبه یک بازی حساس پیش رو داریم. ما عملکرد خوبی در بازی امشب داشتیم و باید خود را آرام کنیم. بازیکنان رئال واقعا عصبانی هستند. برای این‌که امشب راحت بخوابیم باید نگاهی به جدول رده‌بندی کنیم. وضعیت ما خوب است. امشب در نیمه نخست عملکرد خوبی نداشتیم و حتی این احتمال وجود داشت که بازنده بازی باشیم. خوشبختانه در نیمه دوم به بازی برگشتیم و توانستیم گل پیروزی را هم بزنیم که داور مردود اعلام کرد.

آنچلوتی درباره وینیسیوس گفت: او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و سرنوشت‌ساز ظاهر شد. او در این بازی سخت انتظارات را برآورده کند و من راضی هستم. بازی بسیار سختی برای ما بود و به نظرم این تساوی هم در چنین شرایطی نتیجه خوب و مهمی برای ما است

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۶۱۷
ارسال نظر