کدخبر: ۹۹۱۷

دونده طلایی ایران: برای قهرمانی آسیا کفش ندارم

سجاد آقایی می‌گوید خودش را برای شرکت در قهرمانی آسیا آماده می‌کند اما نیاز به کفش جدید دارد و امیدوار است فدراسیون دوومیدانی این مشکل را برطرف کند.

دونده طلایی ایران: برای قهرمانی آسیا کفش ندارم

به گزارش 24 آنلاین، دونده ۱۸ساله ایران که در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا موفق به کسب طلای دوی ۴۰۰ متر شد، این روزها خودش را برای رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا آماده می‌کند اما نیاز به کفش جدید و امکانات بهتری دارد.

سجاد آقایی در گفت‌وگو با ایسنا به وضعیتش پیش از این رقابت‌ها اشاره و بیان کرد: یک هفته است که تمریناتم را در فضای باز آغاز کرده‌ام. ۲۳ اسفند مسابقات انتخابی برگزار می‌شود و اردیبهشت هم مسابقات آسیایی را داریم.

او با بیان اینکه شرایط خوبی دارد، ‌تاکید کرد: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم چه نتیجه‌ای در مسابقات می‌گیرم اما دوست دارم بهترین نتیجه را به دست بیاورم. انتظارها بعد از قهرمانی آسیا بالا رفته اما سطح رقابت‌ها مهم است که به رکوردم بخورد یا نه.

آقایی ادامه داد: بعد از طلای آسیا انگیزه‌ام چند برابر شده است و باید تلاش بیشتری بکنم چون می‌خواهم برای ایران مدال بیاوریم. ۱۰۰ خودم را برای مسابقات می‌گذارم.

این دونده که برای قهرمانی آسیا نیاز به کفش جدید دارد، در این باره گفت: در مسابقات آسیایی با کفش پاره دویدم. الان هم برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا کفش ندارم. هزینه‌اش ۲۳ میلیون تومان است که نمی‌توانم پرداخت کنم. امیدوارم فدراسیون کمکم کند تا مشکلم حل بشود.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۹۱۷
ارسال نظر