کدخبر: ۹۹۶۳

مولر: بایر ویران نشده است!

توماس مولر گفت در بایرن‌مونیخ ویرانی کامل رخ نداده و باواریایی‌ها از رسیدن به دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان خوشحالند.

مولر: بایر ویران نشده است!

به گزارش ۲۴ آنلاین، 

پس از برد قاطع بایرن برابر لاتزیو در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آرامش تا اندازه زیادی به این تیم آلمانی برگشت.

توماس مولر در دیدار برگشت برابر لاتزیو یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند تا بایرن با جبران شکست دور رفت، راهی دور یک چهارم نهایی شود. او در صحبت‌هایی بعد از بازی با لاتزیو گفت: بسیار خوشحالیم و سعی می کنیم از احساسی که همه در حال حاضر دارند لذت ببریم. کسب برد در این دیدار پس از ناکامی‌های اخیر احساس خوبی دارد. 

به گزارش اسپورت بازر، این بازیکن ۳۴ ساله در بخش بعدی صحبت‌هایش با اشاره به اهمیت لیگ قهرمانان برای بایرن‌مونیخ افزود: در بایرن ویرانی کامل رخ نداده و ما فقط در زمین فوتبال مشکل داشتیم. خوشحالیم و می دانیم که بازی خوبی برابر لاتزیو انجام دادیم اما باید این دیدار را فراموش کنیم و به فکر بازی های دور بعد باشیم. ما به یک سطح کاملا جدید از فرهنگ بازی رسیده ایم.

نتایج ضعیف بایرن در این فصل باعث شد تا توماس توخل علیرغم قراردادی که تا ۲۰۲۵ با بایرن داشت تصمیم به کناره‌گیری از بایرن در پایان فصل بگیرد. باواریایی‌ها که از جام حذفی کنار رفتند، ۱۰ امتیاز با لورکوزن صدرنشین در بوندسلیگا فاصله دارند و لیگ قهرمانان تنها شانس این تیم برای کسب قهرمانی در این فصل است.

بایرن‌مونیخ در دیدار بعدی در بوندسلیگا به مصاف ماینتس خواهد رفت.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۹۶۳
ارسال نظر