کدخبر: ۱۰۳۳۳

تمجید ویژه آنچلوتی از مودریچ و گولر

سرمربی رئال مادرید پس از برتری تیمش مقابل سلتاویگو در لالیگا از دو هافبکش که از دو نسل مختلف هستند، تمجید کرد.

تمجید ویژه آنچلوتی از مودریچ و گولر

به گزارش 24 آنلاین، کارلو آنچلوتی که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته بیست‌و‌هشتم لالیگای اسپانیا موفق شد سلتاویگو را با نتیجه 4 بر صفر از پیش رو بردارد و صدرنشینی‌اش را استحکام ببخشید، درباره تشویق سرپای هافبک کرواتش به هنگام تعویض شدن توسط هواداران رئال مادرید گفت: مودریچ شایسته تشویق از سوی هواداران بود چون بازی خیلی کاملی به نمایش گذاشت. هواداران مودریچ را تشویق می‌کنند چون او هم مانند بقیه به آنها علاقه زیادی دارد.

وی درباره عملکرد تیمش اظهار داشت: قدرت تیم بهبود یافته است. ارائه عملکرد بهتری نسبت به بازی چهارشنبه سخت نبود. از ضربات شروع مجدد استفاده کردیم تا در نتیجه پیش بیفتیم. ما خوشحال و راضی هستیم. هر مسابقه سختی‌های خاص خود را دارد، اما ما باانگیزه و متمرکز هستیم.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره اهمیت گل دوم تیمش که ویسنته گوایتا در دقیقه 79 به اشتباه وارد دروازه خودی کرد، خاطرنشان کرد: وقتی گل دوم را نمی‌زنید، نگرانی‌هایی به وجود می‌آید چون انتظار هر چیزی می‌رود. امتیازات این بازی خیلی مهم بود، درست مثل امتیازات بازی بعدی.

کارلتو در تمجید از هافبک 19 ساله و ترکیه‌ای‌اش که در دقیقه 89 به جای وینیسیوس جونیور به زمین آمد و در دقیقه 4+90 گل چهارم رئال مادرید را به ثمر رساند، گفت: آردا تنها چند دقیقه فرصت بازی پیدا کرد، اما او متقاعد شده بود که می‌تواند کاری کند. زدن آن ضربه نهایی آسان نبود. گولر استعداد فوق‌العاده‌ای است، این را هر روز می‌بینیم و با او زیاد صحبت می‌کنیم. آردا تمام کیفیت خود را نشان می‌دهد و او در رئال مادرید آینده‌ای خواهد داشت. هیچ‌کس در باشگاه فکر نمی‌کند که او در اینجا آینده‌ای ندارد. او یک استعداد ناب است. آردا دریبل شگفت‌انگیزی زد و ضربه پایانی‌اش هم فوق‌العاده بود. این گل برای گولر مهم بود.

رئال مادرید با این برد 69 امتیازی شد و ضمن استحکام بخشیدن به صدرنشینی‌اش، حاشیه امنیت خود در صدر جدول را به هفت امتیار افزایش داد.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۱۰۳۳۳
ارسال نظر