کدخبر: ۱۲۰۲۰

تیر دروازه؛ برگ برنده تیم‌های اسپانیایی/شاهکار ژاوی در پاریس و پیروزی سخت اتلتی در مادرید

شب دوم از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با ۲ بازی پیگیری شد که طی آن تیم‌های بارسلونا و اتلتیکومادرید مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

تیر دروازه؛ برگ برنده تیم‌های اسپانیایی/شاهکار ژاوی در پاریس و پیروزی سخت اتلتی در مادرید

به گزارش 24 آنلاین، در حساس‌ترین بازی، ژاوی در پاریس میهمان انریکه، استاد خود بود. بارسا در نیمه نخست نمایش بهتری داشت و موفق شد یا تک گل رافینیا پیروز راهی رختکن شود اما اوج هیجان در نیمه دوم رقم خورد. در آغاز نیمه دوم پاری‌سن‌ژرمن نمایش متفاوتی ارائه داد و توانست با ۲ گل به فاصله ۳ دقیقه توسط دمبله و ویتینیا کامبک بزند.

اما این پایان کار نبود و دقایقی بعد رافینیا بریس خود را تکمیل کرد و کار را به تعادل کشاند و ۱۵ دقیقه بعد کریستینسن کامبک بارسایی‌ها را تکمیل کرد تا ژاوی تیم انریکه را در خانه‌اش شکست دهد.

در دیگر بازی روخی بلانکو در واندامتروپولیتانو میزبان دورتموند بود و در نیمه نخست از اشتباهات بچه‌گانه خط دفاع و دروازه‌بان زنبورها نهایت استفاده را برد و توانست با گل‌های دی‌پائول و لینو پیروز به رختکن برود. در نیمه دوم اما زنبورها با تمام توان تلاش کردند تا نتیجه را تغییر دهند و فقط هالر در دقیقه ۸۱ توانست فاصله را کم کند.

البته تیم‌های لالیگایی پیروزی‌های امشب خود را مدیون تیر دروازه هستند. در پاریس دمبله و بارکولا ۲ مرتبه تیر دروازه تراشتگن را لرزاندند و در مادرید برنت در دقیقه ۹۶ تیر دروازه اوبلاک را به لرزه درآورد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۰۲۰
ارسال نظر