کدخبر: ۱۲۲۸۸

واکنش تمام‌حرفه‌ای بایرن به قهرمانی بایر

مسئولان باشگاه بایرن‌مونیخ در پیام‌هایی جداگانه قهرمانی بایر لورکوزن در بوندسلیگا را تبریک گفتند.

واکنش تمام‌حرفه‌ای بایرن به قهرمانی بایر

به گزارش 24 آنلاین، لورکوزن شکست‌ناپذیر آلونسو برای یک قهرمانی زودرس به پیروزی برابر وردربرمن احتیاج داشت. مردان ژابی آلونسو که با حمایت پرشور تماشاگران خودی راهی ورزشگاه شده بودند بازی را هجومی و طوفانی آغاز کردند و در نهایت موفق شدند با نتیجه پر گل پنج بر صفر و با گل‌های گرانیت ژاکا، بونیفیس و هت‌تریک فلورین ویرتس وردربرمن را درهم‌بکوبند و فاتح بوندسلیگا شوند.

لورکوزن به این ترتیب با ۲۵ پیروزی و چهار تساوی و کسب ۷۹ امتیاز و اختلاف ۱۶ امتیازی با بایرن‌مونیخ و اشتوگارت قهرمان زودرس بوندسلیگا لقب گرفت. این در حالی است که شش هفته تا پایان فصل جاری رقابت‌های فوتبال باشگاهی در آلمان زمان باقی است.

به این ترتیب سرانجام نوار قهرمانی‌های متوالی و تکراری باواریایی‌ها توسط ژابی آلونسو که روزگاری بازیکن بایرن‌مونیخ بود شکسته شد. او و شاگردانش شاهکاری تاریخی را خلق و لورکوزن را برای نخستین بار در تاریخ قهرمان بوندسلیگا کردند.

باشگاه بایرن‌مونیخ در واکنشی حرفه‌ای قهرمانی بایرلورکوزن را به این تیم تبریک گفت. هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن‌مونیخ در پیامی نوشت: «به لورکوزن این قهرمانی تاریخی در بوندسلیگا را تبریک می‌گویم. اکنون واجب است که دوباره جام به مونیخ برگردد.»

یان کریستین دریزن، مدیرعامل باشگاه بایرن‌مونیخ هم گفت: «باید این قهرمانی را به همه باشگاه لورکوزن تبریک بگویم. فصل لورکوزن تاکنون بدون شائبه بوده است. این قهرمانی لورکوزن انگیزه ما را برای فصل بعد بیشتر می‌کند. تا بازگشت جام به مونیخ آرام نخواهیم نشست و سخت تلاش خواهیم کرد.»

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۲۸۸
ارسال نظر