کدخبر: ۱۲۲۹

کارلتو بدون بازیکن چگونه باید ترکیب بچیند؟

مصدومیت متعدد بازیکنان رئال مادرید باعث شده که کار کارلو آنچلوتی برای انتخاب ترکیب تیمش دشوار باشد.

کارلتو بدون بازیکن چگونه باید ترکیب بچیند؟

به گزارش پایگاه خبری 24، امروز کارلو آنچلوتی برای چیدن ترکیب رئال‌مادرید مقابل کادیس باید یک سیستم جدید اختراع کند. 2 هافبک دفاعی فرانسوی او شوامنی و کاماوینگا مصدوم هستند و بار دیگر باید تونی کروس در این پست به بازی گرفته شود. آلابا هم می‌تواند به عنوان هافبک دفاعی بازی کند. او هر جایی بازی کند، بهتر از کیفیتی است که در دفاع میانی به نمایش می‌گذارد. والورده هم ازجمله بازیکنانی است که توانایی بازی در این پست را دارد اما هافبک اروگوئه‌ای هم در خطر مصدومیت قرار دارد چون 180دقیقه در ترکیب تیم ملی کشورش بازی کرد و در 2 دیدار سخت اروگوئه حضور داشت و تازه از سفر طولانی آمریکای‌‌جنوبی به اسپانیا برگشته و ممکن است او هم کنار نیمی از بازیکنان رئال در درمانگاه و فیزیوتراپی باشگاه باشد.

در خط حمله هم اوضاع خراب است. رئال‌مادرید تیم را با 21‌بازیکن به لالیگا فرستاد و 4جای خالی داشت. در این میان، بازیکنانی مثل کورتوا، میلیتائو، کاماوینگا، گولر، شوامنی، وینیسیوس و سبایوس به مصدومیت‌های طولانی دچار شده‌اند و تعدادی هم چند بازی را به‌دلیل آسیب‌دیدگی غایب بودند. رودریگو هم از بازی خشن با آرژانتین مصدوم برگشته است اما گویا مشکل حادی ندارد، درست مثل بلینگام که درد کتف چپش کم‌تر شده و می‌تواند بازی کند. احتمالا کارلتو، خوسلو را در خط حمله به بازی بگیرد و پشت سر او 5هافبک قرار دهد؛ کاری که قبلا هم در رئال انجام داده بود.

در این فصل بیشتر بازیکنان آکادمی رئال‌مادرید که روبه‌روی این تیم بازی کرده‌اند، موفق به گلزنی شده‌اند. نگردو امروز بار دیگر مقابل رئال بازی خواهد کرد و ویکتور چوست هم همین‌طور. شاید یکی از آن‌ها امشب گل هم بزند.

در حال‌حاضر 44‌بازیکن آکادمی رئال‌مادرید در 5ل یگ بزرگ بازی می‌کنند که یک رکورد است. بارسا با 40 و لیون با 31بازیکن در رده‌های بعدی هستند اما از لحاظ دقایق بازی در این فصل، رئالی‌ها در رده چهارم قرار دارند. رکورد متعلق به بیلبائو است که 14بازیکن آکادمی این تیم در این فصل در 68.9 درصد دقایق در تیم‌های خود حضور داشته‌اند، لیون با 45.6، سوسیداد با 45.4و رئال‌مادرید با 36.5درصد در رده‌های بعدی هستند. محصولات آکادمی بارسا فقط در 29.1درصد دقایق بازی کرده‌اند.

غیبت بازیکنان رئال می‌تواند مودریچ را فیکس کند. آنچلوتی مدتی است با این هافبک کروات چپ افتاده. لوکیتا تابستان آینده به عربستان می‌رود. او که اخیرا پانصدمین بازی‌اش را با پیراهن رئال انجام داد، مقابل کادیس به رکورد دیگری می‌رسد؛ مودریچ در 35سالگی بازی شماره 161 را برای رئال انجام می‌دهد. رکورد قبلی دست پاکو بویو، دروازه‌بان بود که بازی 160را برای این تیم انجام داد.

منبع: ورزش3
کدخبر: ۱۲۲۹
ارسال نظر