کدخبر: ۱۲۳۸۹

انریکه: امیدوارم دوباره شاهد چنین سناریویی نباشم

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن با وجود صعود شاگردانش به دور بعد لیگ قهرمانان اروپا احساس متفاوتی به خاطر حذف تیم سابقش داشت.

انریکه: امیدوارم دوباره شاهد چنین سناریویی نباشم

به گزارش 24 آنلاین، پاری‌سن‌ژرمن در  لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد. تیم پاریسی با آنکه در دیدار رفت در خانه برابر بارسلونا با نتیجه سه بر دو شکست خورده بود در دیدار برگشت با نتیجه چهار بر یک به پیروزی دست پیدا کرد تا صعودی مقتدرانه به دور نیمه‌نهایی داشته باشد.

به نوشته مارکا، لوئیس انریکه، سرمربی پاری‌سن‌ژرمن، در نشست خبری پایان بازی گفت: بازی را خوب آغاز کردیم و آماده هر سناریوی بودیم. بازی زیبا و پرگل بود و هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند. بارسلونا بعد از حرکت دیدنی لامینه یامال به گل رسید و شرایط را برای ما سخت کرد. ناامید نشدیم و تلاش زیادی از خود نشان دادیم. اخراج بازیکن بارسلونا کار را برای ما راحت کرد و با ارائه یک بازی بسیار خوب توانستیم به پیروزی برسیم.

سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن ادامه داد: معمولا درباره داوری صحبت نمی‌کنم. تلاش می‌کنم خودم را جای داور بگذارم. کمتر به داوری اعتراض می‌کنم و از بازیکنان هم می‌خواهم که بی‌توجه باشند. به این تیم افتخار می‌کنم. به عنوان سرمربی سابق بارسلونا سخت است که چنین شرایطی را تجربه کنم و امیدوارم که دیگر شاهد چنین تجربه‌ای نباشم. یک گام رو به جلو داشتیم. در دور بعد به مصاف بوروسیا دورتموند می‌رویم که در مرحله گروهی با این تیم بازی کردیم و به عنوان صدرنشین صعود کرد. دورتموند بسیار خوب بازی می‌کند. آنها چه با توپ و چه بدون توپ خوب‌اند و به نظرم احتمال هر نتیجه‌ای وجود دارد.

انریکه در پایان درباره آینده کیلیان ام‌باپه گفت: منتظر ام‌باپه هستیم. داستان ام‌باپه مثل یک محاکمه است و من منتظرم تا او چیزی بگوید و به صورت علنی حرف بزند. باید دو طرف دلایل خود را بیان کنند.

قرارداد ام‌باپه با پاری‌سن‌ژرمن تا پایان فصل جاری معتبر است و این بازیکن هنوز تصمیمش را برای ماندن یا رفتن به صورت علنی اعلام نکرده است.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۲۳۸۹
ارسال نظر