کدخبر: ۱۳۳۳۰

بایرنی‌ها با وجود توخل امیدوار شدند

آمار بسیار خوب توماس توخل برابر رئال مادرید باعث شده است هواداران بایرن‌مونیخ به صعود تیمشان به فینال لیگ قهرمانان اروپا امیدوار باشند.

بایرنی‌ها با وجود توخل امیدوار شدند

به گزارش 24 آنلاین، بایرن‌مونیخ در دور نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با قرعه سخت رئال مادرید روبه‌رو شده است. رئال از بهترین و آماده‌ترین تیم‌های حال حاضر فوتبال جهان است که با کارلو آنچلوتی روزهای درخشانی را تجربه می‌کند. این در حالی است که بایرن فصلی ناامیدکننده را با توماس توخل در بوندسلیگا تجربه کرد؛ به طوری که قهرمانی در بوندسلیگا را بعد سال‌ها از دست داد و از جام حذفی هم کنار رفته است.

با این حال بایرن‌مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا عملکرد بسیار خوبی داشته و امیدوار به صعود به فینال است؛ هر چند کار بسیار سختی را برابر رئال آماده آنچلوتی دارد. به نوشته اسپورت، عملکرد بسیار خوب توماس توخل به عنوان سرمربی برابر رئال مادرید باعث شده است تا هواداران بایرن‌مونیخ امیدوار به پیروزی تیمشان برابر نماینده اسپانیا باشند.

توخل به عنوان سرمربی هشت بار تیم‌هایش را برابر رئال مادرید به میدان فرستاده است که نتیجه آن سه پیروزی، چهار تساوی و تنها یک شکست بوده است. این آمار نشان می‌دهد توخل تاکتیک مناسب برای از پیش رو برداشتن رئال را دارد و باید دید آیا بایرن‌مونیخ که یکی از بدترین فصل‌هایش را می‌گذراند، می‌تواند به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کند یا خیر.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۳۳۳۰
ارسال نظر