کدخبر: ۱۵۲۶۰

چرا استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس باخت؟

یک پیشکسوت فوتبال گفت: بهترین فرصت برای امیدواری استقلال خوزستان جهت بقا، بازی شب گذشته بود و نباید به راحتی بازی ۳ بر صفر برده را با شکست از زمین خارج شود.

چرا استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس باخت؟

به گزارش 24 آنلاین، منصور ربیعه، با بیان این که تیم های خوزستانی شرایط سختی را پشت سر می گذارنند، اظهارکرد: انتظار داشتم استقلال خوزستان در بازی شب گذشته مقابل پرسپولیس بهتر کار کند که باتوجه به اتفاقاتی که در هفته بیست و هشتم لیگ برتر رقم خورد، معتقدم که به احتمال خیلی زیاد، دو تیم سقوط کننده خوزستانی هستند.

او ادامه داد: شرایط نفت آبادان نیز برای بقا سخت تر از قبل شده است و استقلال خوزستان در بازی پیش روی خود باید این هفته با مس رفسنجان بازی کند که در زمان هدایت نویدکیا تیمی است که به راحتی باج نمی دهد و حتی بازی شب گذشته خود را هم برد. پس این تیم هم در دو بازی باقی مانده شرایط بسیار سختی برای ماندن در لیگ برتر دارد، هرچند امیدوارم شاهد بقای تیم های استان خوزستان باشیم.

این پیشکسوت فوتبال خوزستان بیان کرد: بهترین فرصت برای امیدواری استقلال خوزستان جهت بقا، بازی شب گذشته بود و نباید به راحتی بازی ۳ بر صفر برده را با شکست از زمین خارج شود. این تیم وقتی با سه گل برنده از نیمه اول خارج می شود باید هر طور که بود این برد را نگه می داشت که متاسفانه نمی دانم چه اتفاقی رقم خورد که در نهایت بازنده این دیدار شد. به هر حال همه عوامل دست به دست هم داد و همه به نوعی در این باخت مقصر هستند.

او با اشاره به تضعیف شدن فوتبال خوزستان، عنوان کرد: انتخاب های نادرست از راس باشگاه ها گرفته تا کادرفنی تیم ها در این روند تاثیر زیادی داشت که باید کالبد شکافی شود. 

وی تاکید کرد: برای این که حقایق فوتبال خوزستان مشخص شود، باید از مدرسه فوتبال گرفته تا تیم های لیگ برتری استان کالبد شکافی شوند که با چنین کاری در تمام ابعاد آن به مسائل خوشایندی نمی‌رسیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۲۶۰
ارسال نظر