کدخبر: ۱۷۹۵۳

سرمربی جدید طارمی در آستانه تمدید قرارداد

سرمربی تیم فوتبال اینتر ایتالیا برای تمدید قرارداد با این باشگاه به توافق رسیده است و به زودی به طور رسمی قرارداد را امضا خواهد کرد.

سرمربی جدید طارمی در آستانه تمدید قرارداد

به گزارش 24 آنلاین، تیم فوتبال اینترمیلان در آستانه تمدید قرارداد با سیمونه اینزاگی سرمربی این تیم قرار دارد. طبق اعلام پایگاه خبری «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا، روز سه شنبه دیداری در دفتر باشگاه بین اینزاگی و «تولیو تینتی»، نماینده باشگاه صورت گرفت که زمینه‌های تمدید قرارداد را فراهم کرد. با این حال، برای امضای نهایی قرارداد هنوز برخی جزئیات باقی مانده است. بر اساس توافقات جدید، باشگاه اینتر یک پاداش ویژه و قابل توجه برای قهرمانی در سری آ در نظر گرفته است.

طبق گفته این رسانه، اینزاگی مذاکرات خود را با درخواست تمدید دو ساله قرارداد فعلی که تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۵ اعتبار دارد، آغاز کردند. این درخواست به منظور هم‌راستا شدن با تاریخ انقضای قراردادهای سایر اعضای کادر فنی باشگاه مطرح شده است. با این حال، ماروتا و آسیلیو از ابتدا با این درخواست مخالفت کردند و پیشنهاد دادند که مدت قرارداد تنها یک سال، یعنی تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۶، تمدید شود.

برای جبران این مدت کوتاه‌تر، طرفین بر سر افزایش حقوق و دستمزد اینزاگی به توافق رسیدند. پیشنهاد جدید اینترمیلان افزایش حقوق از ۵ میلیون یورو به ۶.۵ میلیون یورو است. این افزایش به دلیل عملکرد قابل توجه اینزاگی و تیمش در نظر گرفته شده است، هرچند که ابتدا باشگاه قصد داشت این افزایش را به مبلغ کمتری اعمال کند.

به گزارش کوریره دلو اسپورت، اینترمیلان علاوه بر افزایش حقوق، یک پاداش ویژه برای قهرمانی در سری آ در نظر گرفته است. اگر اینزاگی بتواند تیم را به قهرمانی در لیگ برساند، مبلغی نزدیک به ۲ میلیون یورو دریافت خواهد کرد. این پاداش ویژه تنها در صورت کسب قهرمانی بیست و یکم اینترمیلان در سری آ اعمال خواهد شد.

لازم به ذکر است مهدی طارمی هم روز گذشته جهت شرکت در تست های پزشکی اینتر و معرفه وارد شهر میلان شده است.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۷۹۵۳
ارسال نظر