کدخبر: ۳۴۴۰

دورتموندی‌ها شورش کردند!

در آلمان ادعا کرده‌اند که درون رختکن دورتموند تنش ایجاد شده و بازیکنان دیگر به ایده‌های ادرین ترزیچ ایمان ندارند.

دورتموندی‌ها شورش کردند!

به گزارش پایگاه خبری 24، دورتموند هفته‌هاست که در بوندسلیگا برنده نمی‌شود. با تساوی اخیر برابر ماینتس، فاصله این تیم با لورکوزن صدرنشین به 15 امتیاز پس از 16 بازی افزایش یافت تا عملا دیگر شانسی برای قهرمانی وجود نداشته باشد. دورتموند هر اندازه در لیگ قهرمانان خوب کار کرده و صدرنشین راهی یک هشتم نهایی شد، در لیگ داخلی اسف‌بار بوده است.

نشریه بیلد با تیتر "از برادر تا خائن" پرده از تنش بزرگ درون رختکن دورتموند به رهبری مارکو رویس برداشته است. رویس کاپیتان تیم است ولی او هفته‌هاست با ادین ترزیچ به اختلاف خورده و دیگر بازیکنان را نیز با خود همراه کرده است. در بازی‌های اخیر انتقاداتی مستقیم و غیرمستیم از سوی بازیکنان علیه کادر فنی شد که جالب توجه بود.

برای مثال یولیان براندت و کوبل در مصاحبه‌های خود به نوعی علیه ترزیچ موضع گرفتند و حالا بیلد فاش کرده که این موضع تمام بازیکنان است و آنها با رویس همراه شده‌اند و خواهان تغییر در کادر فنی و برکناری ترزیچ هستند. این در حالی است که مدیریت باشگاه نتایج ضعیف اخیر را به بازیکنان مربوط دانسته و معتقد است آنها با تمام وجود کار نمی‌کنند. رختکن دورتموند پرآشوب شده و باید دید در تعطیلات زمستانی وضعیت تیم چگونه خواهد شد. 

منبع: ورزش3
کدخبر: ۳۴۴۰
ارسال نظر