کدخبر: ۳۶۲۷

نساجی باید ۳ امتیاز را کسب کند!

مربی تیم نساجی مازندران گفت، با توجه به اتفاق‌های هفته گذشته برای تیم نساجی و وضعیت نامطلوب این تیم در جدول رده‌بندی مسابقات، کسب ۳ امتیاز مسابقه هفته چهاردهم برابر تیم هوادار از نان شب هم برای این تیم واجب‌تر شده است.

نساجی باید 3 امتیاز را کسب کند!

به گزارش پایگاه خبری 24، "وحید رضایی" در نشست خبری پیش از بازی تیمش، نساجی مازندران برابر تیم هوادار تهران افزود: بازیکنان ما در طول هفته گذشته و برای مسابقه با تیم هوادار تمرینات خوبی را برگزار کردند و از دو روز قبل نیز در قائمشهر حضور داریم و در ورزشگاه شهید وطنی تمرینات خودمان را پیگیری می‌کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما مصمم هستند تا تحت هر شرایطی ۳ امتیاز مسابقه با هوادار را به دست آورند و این سه امتیاز حتی از نان شب هم برای ما واجب‌تر شده است.

مربی تیم نساجی مازندران، با اشاره به اینکه بازی با تیم هوادار تهران با توجه به موقعیت دو تیم در انتهای جدول و نیاز هر دو تیم به کسب ۳ امتیاز، بر حساسیت‌های این بازی نیز افزوده است، تصریح کرد: همه بازیکنان ما با انگیزه بالا برای انجام  یک بازی خوب و با کیفیت که در نهایت با پیروزی در مسابقه ختم شود و ۳ امتیاز بازی را نیز بگیرند، آماده‌اند.

 فشار زیاد زمان برگزاری مسابقات لیگ همچنان به ضرر تیم نساجی

رضایی همچنین در پاسخ به پرسشی در خصوص شرایط روحی و روانی بازیکنان نساجی پس از جدایی "سیدمهدی رحمتی" سرمربی سابق این تیم گفت، جدی‌ترین مشکل تیم نساجی در این فصل، زمان کم ریکاوری بعد مسابقات بود که با توجه به حضور تیم نساجی در بازی‌های آسیایی و لیگ، باعث شده بود فشار زیادی به بازیکنان تیم بیاید و مصدومیت‌های پی درپی برای ما برجای بگذارد.

وی اضافه کرد: تیم نساجی الان برای ۵ مسابقه متوالی است که در فاصله زمانی کمتر از ۵ روز برابر حریفان به میدان می‌رود. این در حالی است که فرصتی که برخی تیم‌ها دارند، بیشتر از تیم نساجی است.

"رشید مظاهری"، غایب بزرگ نساجی برابر هوادار

مربی تیم نساجی مازندران همچنین درخصوص بازیکنان مصدوم و یا محروم تیمش برای بازی با تیم هوادار گفت، برای این بازی " رشید مظاهری" دروازه‌بان اصلی تیم را به علت مصدومیت از ناحیه مچ پا با توصیه کادرفنی و پزشکان تیم دراختیار نداریم؛ با توجه به بازی که در روزهای آینده با پرسپولیس تهران داریم، ترجیح داده شده در این بازی حضور نداشته باشد.

رضایی اضافه کرد: همچنین "وحید محمدزاده و محمدرضا عباسی " را به علت مصدومیت و" امین هوشمند " را به علت چهارکارته بودن در اختیار نخواهیم داشت.

وی همچنین درخصوص آخرین وضعیت "علا عباس" بازیکن عراقی تیم نساجی نیز گفت، این بازیکن به علت بیماری خاصی که داشت در چند مدت اخیر با اجازه کادرفنی غایب بوده، اما از ۶ روز گذشته به تمرینات گروهی تیم نساجی بازگشت.

وی اضافه کرد: البته شرایط این بازیکن برای قرار گرفتن درجمع ۱۸ نفره برای بازی‌ها نیاز به زمان دارد و باید به مرز آمادگی لازم برسد.

 از سرمربی اسپانیایی نساجی خبری ندارم

مربی تیم نساجی مازندران در پاسخ به پرسشی در خصوص وضعیت سرمربی اسپانیایی تیم نساجی، گفت، من تا الان سرمربی جدید را ندیده‌ام و مدیریت باشگاه هم صبحتی با من در این خصوص نداشته است.

رضایی افزود: البته به من گفتند که اگر کسی خواست به کادر جدید تیم نساجی اضافه شود، من هم در کنار تیم بمانم.

نساجی امانت مردم قائمشهر در دست من است

وی همچنین با بیان اینکه تیم نساجی امانتی در دست من است و ما امانت‌دار مردم قائمشهر هستیم و امانت‌داری می‌کنیم، از مردم این شهر و هواداران تیم نساجی درخواست کرد، به خاطر تیم نساجی و فوتبال مازندران، در بازی با تیم هوادار همانند فصل گذشته ورزشگاه وطنی را پرکنند چرا که این حضور پرشور آنها قطعا باعث انگیزه و دلگرمی بازیکنان تیم خواهد شد.

مربی تیم نساجی مازندران ابراز امیدواری کرد، با حمایت هواداران، قطعا ۳ امتیاز حساس برابر تیم هوادار را کسب کنیم و به روزهای خوب گذشته برگردیم.

تیم نساجی مازندران در هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ عصریکشنبه سوم دی در ورزشگاه شهید وطنی قائشمهر میزبان تیم هوادار تهران است.

تا پایان هفته سیزدهم این مسابقات تیم هوادار تهران با انجام ۱۳ مسابقه و کسب ۱۰ امتیاز در رده سیزدهم و نساجی مازندران هم با کسب ۹ امتیاز از ۱۲ مسابقه در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی این مسابقات قرار دارند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۳۶۲۷
ارسال نظر