کدخبر: ۴۶۵۶

یک جدال اسپانیایی در اهواز!

دو تیم فولاد و نساجی امروز در هفته پایانی نیم فصل اول لیگ بیست و سوم با هم دیدار می کنند.

یک جدال اسپانیایی در اهواز!

به گزارش پایگاه خبری 24، 

فولاد در هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ امروز، چهارشنبه در خانه میزبان نساجی است. دیداری که تدابیر سرمربیان اسپانیایی دو تیم برای رسیدن به برد می تواند جذاب رقم بخورد.

مارتینس زمانی که فولاد را تحویل گرفت و جانشین منصوریان شد، تیمش بدون امتیاز بود اما حالا او که توانسته تا حدی وضعیت فولاد را سر و سامان دهد و تیمش ۱۲ امتیازی است، چشم به سه امتیاز بازی امروز با نساجی دارد. دیداری که برد آن می تواند حداقل جبران ناکامی های نیم فصل اول فولاد مردان باشد. 

مارتینس سرمربی فولاد هم در خصوص این بازی گفته است "در لالیگا به عنوان سرمربی با آلکاراس (سرمربی نساجی)روبرو شده بودم ولی مسئله مهم در بازی این است که بازیکنان روبروی هم بازی می‌کنند. من فعلاً تمام تمرکز من روی بازی امروز است و نباید ذهنمان را درگیر مسئله دیگری کنیم."

آلکاراس سرمربی نساجی هم که با امید فراوان برای شکست فولاد به اهواز آمده است در نشست خبری قبل از بازی گفت"سعی می کنم اولین برد در زمان من را امروز به دست آوریم تا هوادارانمان را خوشحال کنیم و این برد را به آنها تقدیم کنیم تا شروعی برای تغییر شرایط این تیم شود."

صحبت های سرمربیان اسپانیایی فولاد و نساجی نشان می دهد، دو تیم که اکنون شرایط خوبی در جدول ندارند به هیچ عنوان نمی خواهند بازنده این جدال باشند. بازی که می تواند برگ برنده دو تیم برای صعود در جدول و رسیدن به آرامش برای حضوری قوی در نیم فصل دوم باشد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۴۶۵۶
ارسال نظر