کدخبر: ۸۹۷۰

مودریچ: نباید اجازه بدهیم بارسلونا به صدر برسد / رئال تسلیم ناشدنی‌ست!

ستاره کروات رئال مادرید از پیروزی برابر سویا خوشحال است. او راموس را یک اسطوره و دوست واقعی دانست.

مودریچ: نباید اجازه بدهیم بارسلونا به صدر برسد / رئال تسلیم ناشدنی‌ست!

به گزارش پایگاه خبری 24، رئال مادرید در حساس‌ترین بازی هفته بیست و ششم رقابت‌های لالیگا با تک گلی که لوکا مودریچ به ثمر رساند برابر سویا به پیروزی دست پیدا کرد و سه امتیاز ارزشمند را کسب کرد.

لوکا مودریچ بعد از بازی در گفت‌وگو با آس گفت: بازی سختی بود چرا که سویا همواره شرایط را در بازی سخت می‌کند اما ما به پیروزی دست پیدا کردیم و این مهم‌ترین چیز است. پیروزی آن هم با حالتی بسیار خوشحال کننده است. خوشحالم که در این بازی توانستم به رئال کمک کنم تا به پیروزی برسد.

او درباره گل زیبایی که زد گفت: شما می‌دانید که من همواره چنین شوت‌هایی را تمرین می‌کنم. من هر روز در تمرین این حرکات را انجام می‌دهم. در فوتبال باید شوت زد. من امشب این کار را انجام دادم و خوشبختانه توپی که زدم به گل تبدیل شد. صبر و ادامه دادن یکی از نقاط قوت ما است. در رئال ما هیچ وقت تسلیم نمی‌شویم و این در ژن ما وجود دارد. صبر می‌کنیم، دست به نوآوری می‌زنیم و تا پایان به دنبال پیروزی هستیم. می‌دانستیم که در صورت تساوی و یا شکست بارسلونا به صدر نزدیک‌تر خواهد شد. نباید اجازه بدهیم که بارسلونا به ما نزدیک‌تر شود. ما سه امتیاز بسیار مهم را به دست آوردیم.

مودریچ در پایان درباره سرخیو راموس گفت: چه می‌توانم درباره راموس بگویم. او یک دوست و بازیکن بزرگ است و بارها چنین چیزی را اثبات کرده است. باوجود آنکه همه از سن و سال بالای من و راموس صحبت می‌کنند اما راموس نشان داد که همچنان بازیکنی در سطح کیفی بالا است. بسیار خوشحال شدم که دوباره راموس را در برنابئو دیدم. او یک اسطوره در فوتبال جهان است و پیش‌تر در رئال به همه چیز رسید. هواداران رئال هم از دیدن راموس خوشحال شدند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۸۹۷۰
ارسال نظر